Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benim 38 diye ağlanmıştım burda beterin beteri varmış
yine yaptım bak nispet

şaka şaka

Hahahahah senin canın sağolsun hiçbir zaman çok zayıf olamadım boyum da avantaj benim için ama bu son zamanlarda abarttım biraz sıkıntılarım var bir nevi depresyondayım just En kısa zamanda kendime çeki düzen vericem ama söz

Askim veriyim tabi ama nasil bisey istiyosun?ne seviyosun ne sevmiyosun?

ben de depresyondayım
vive bana yardım et ne zaman geçiyor ya her gün bi ağlama krizi geliyor

ben de depresyondayım
vive bana yardım et ne zaman geçiyor ya her gün bi ağlama krizi geliyor

Hiç bilmiyorum ki ben boşanırken bayram etmiştim çünkü üç sene ne bi cidim ayı ne bi güzellik ne seks olmadıydı beni boşanma değil o üç sene bitirmişti yani Ama geçiyor günden güne kendinle daha az konuşmaya başlıyorsun daha az muhakeme ediyorsun bir de meşgale bul kendine muhakkak o çok önemli. Valla ben altı ay sonra sevgili bile yapmıştım

ben 7 aydır kimseye bakamadım bile yok çarpmıyor kalbim
rüyamda bana bir tane tokat patlattı

Kızlar ikiniz de çok gençsiniz önünüzde güzel günler var :)

ben 7 aydır kimseye bakamadım bile yok çarpmıyor kalbim
rüyamda bana bir tane tokat patlattı

Rüyada bile durmuyo herif yavruşum kalbine zaman ver zamanı geldiğinde yine çarpacak sen kolay şeyler yaşamadın -ki ben çok azına şahidim- su bulanmadan durulmaz sen şimdi bulandın durulman yakın

Rüyada bile durmuyo herif yavruşum kalbine zaman ver zamanı geldiğinde yine çarpacak sen kolay şeyler yaşamadın -ki ben çok azına şahidim- su bulanmadan durulmaz sen şimdi bulandın durulman yakın

ya şiddet gösteren adamdan bi halt olmaz aslında
hadi şiddet gösterdi ben sana naptım ki diyen adamdan olmaz..

her şey kabulüm yeter ki hafif olsun senin damak zevkine güveniyorum
bugün napsam bilmiyom yeşil mercimek mi yapsam acaba baklagil yemedim ne zamandır
Bakliyat onemli.yesil mercimek cok faydali hem.yap mis gibi ye.ben bu ara inanilmaz sagliksiz besleniyorum.aklim fikrim ketcap mayonezde hardalda.bi bugun basemelli ispanakli tavuk yaptim o kurtarir.sen mercimek ye bugun bana uyma

ya şiddet gösteren adamdan bi halt olmaz aslında
hadi şiddet gösterdi ben sana naptım ki diyen adamdan olmaz..

Sana adım atmayan adamdan da olmaz bebişim sen düşünme bunları mercimek yapalım hadi mercimeği fırına verelim mi tatlı kıs

Bakliyat onemli.yesil mercimek cok faydali hem.yap mis gibi ye.ben bu ara inanilmaz sagliksiz besleniyorum.aklim fikrim ketcap mayonezde hardalda.bi bugun basemelli ispanakli tavuk yaptim o kurtarir.sen mercimek ye bugun bana uyma

bişey dicem ama nasıl yapılcağını bilmiyorum onun ay utandım valla bilmiyom

Bana bi enerji geldi regl yüzünden harcayanadığım enerjiyi harcıyorum sanırım sürekli iş yapasım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…