Bi türlü aklımdan cikaramiyorum biraz üzülüyorum, bide size danışmak istedim kızlar:(

Ya siz öğretmensiniz. Bu topluma çocuk yetiştirmekten sorumlusunuz böyle bir düşünce haline nasıl girebilirsiniz şaşırıyorum.
O arkadaş sizden daha mantıklı bir insanmış.
Ama şu kadınlardaki 'sorunlu erkek severim' ' sorunlu erkeği değiştiririm' egosunu nerden ediniyorsunuz?
Hayır değiştiremezsiniz ve sorun yaşarsınız. Ayrıca kimsenin kimseyi değiştirmeye hakkı da yok.
Uygun olmadığınız apaçık adam bile farketmiş bu neyin inadı.
Adam bişey biliyor da söylüyor işte.
Aşk, sevgi bitince, aynı eve girince, gerçek hayat tarzları birleşince yaşabileceğiniz bir evlilik değil.
Bence biraz mantıklı olun.
Öğretmensiniz. Aydın, mantıklı, güçlü, hırslı olmalı ve kadın olarak öz hakkınıza sahip çıkmalısınız.

Kesinlikle canım. Sen bu kişinin karakterini farkındasın ama buna rağman etkilenmişsin ondan. bu senin duygusal boşluğundan da kaynaklanabilir anlayabiliyorum seni, geçiçi bir his bubzsmanla azalacak kafanı dağıtmaya bak .

Yaa anlayışlı yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim evet boşluktan da olabilir biraz sıkıntılı bir yerde öğretmenlik yapıyorum çevre olarak daha ilk yilim zaten oda bana çok yardımcı oldu beni korudu oyuzden galiba böyle hissettim:)

Rica ederim canım, kesinlikle ondan görmüş olduğun ilgi seni cezbediyor yalnızca hepsi bu. Karşına doğru kişi çıkınca daha iyi farkına varırsın zaten bekle sadece odak noktandan çıkar o kişiyi.

Zorlamayın bence. İleride çok üzülürsünüz. Henüz başında dönmek daha kolay olur. Karşıdaki iyi bir insan olabilir ama her iyi insan iyi koca olacak diye bir şart yok. Anlattığınıza bakarak size uygun bir eş olmayacak gibi duruyor. Umarım her şey güzel olur sizin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…