bi sorum olacak!!!!!!!

b_soysal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
16
0
38
arkadaşlar bugün 40+2günlük olduk.doktora gittigimde alttan muayne etti ve hiç açılma olmadıgını bebegin kanala inmedigini söyledi..perşembe gününe kadar sancım olmassa perşembe sabah 8de yatışım yapılacak ve sezeryan olacağım...böyle bi durumla karşılaşan varmı yani sezeryana razımı olmalıyım suni sancı hangi durumlarda işe yarıyor bana bi yararı olurmu...lütfen bilgilerinizi paylaşın...

canım benim arkadaşımda aynısını yaşadı istersen suni sancı istersen sezeryan demiş doktor ama suni sancı çeksende bebek kanala inmeyebilir demiş yani 12 saat filan sancı çekecek ama yinede sezeryan olabilecekmiş arkadaşımda sezeryan dedi.Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.doktorunla konuş istersen belkide sende faydası olur suni sancının

canım benim arkadaşımda aynısını yaşadı istersen suni sancı istersen sezeryan demiş doktor ama suni sancı çeksende bebek kanala inmeyebilir demiş yani 12 saat filan sancı çekecek ama yinede sezeryan olabilecekmiş arkadaşımda sezeryan dedi.Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.doktorunla konuş istersen belkide sende faydası olur suni sancının

saol canım cevabın için ..bakalım herşeyin hayırlısını diliyoruz umarım sagsalim gelir bebegimiz...

arkadaşlar bugün 40+2günlük olduk.doktora gittigimde alttan muayne etti ve hiç açılma olmadıgını bebegin kanala inmedigini söyledi..perşembe gününe kadar sancım olmassa perşembe sabah 8de yatışım yapılacak ve sezeryan olacağım...böyle bi durumla karşılaşan varmı yani sezeryana razımı olmalıyım suni sancı hangi durumlarda işe yarıyor bana bi yararı olurmu...lütfen bilgilerinizi paylaşın...

canım ben 41+0 da suni sancıyla normal doğum yaptım.
sezeryanda olabilirdim artık doğurmam gerekiyodu çünkü.
ben normal doğum tercih ettim.
aslında direk suni sancıyla başlayacaktı ama bir gece önceden Allah'ın
takdiri kendi sancımda hafiften gelmeye başladı sabaha kadar çok az bir açılmam
olmuştu 1-2 cm. kadar. yalnız benim bebek kanala inmişti.
sonrasında suni sancıda verilince herşey yolunda gitti
2 buçuk saatte doğum gerçekleşti çok şükür.
korkulacak endişe edilecek hiçbişey yok umarım herşey yolunda gider senin içinde.
szeryan olan da bir sürü insan var nihayetinde inşallah sağlıkla alırsın bebişini kucağna.:Saruboceq:

X