"Bi' kapa çeneni ya, sus!"

Dahafazlailgi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2016
64
81
29
Merhaba...

Az önce sevgilimle önemsiz bir konuda tartışırken sevgilim haklı olduğunu bana dikte etmek için sesini yükseltti. Sinirli bir ses tonuyla bağırarak konuşmaya devam etti. Tam cevap vereceğim esnada "bi' kapa çeneni ya, sus!" diye bağırdı. Benimle nasıl böyle konuşursun derken suratıma kapattı telefonu. Telefonu kapatmasa daha fazla saçmalayacağını biliyordu çünkü.

Muhtemelen özür dileyecek fakat ben, sinirli dahi olsa karşısındaki insanı kırmak konusunda çekinmeyen, karşısındakine saygı duymayan bir insanı nasıl affederim bilmiyorum. En tahammül edemeyeceğim şey bana yapılan saygısızlık. İçim çok buruk.

Vallahi bu erkek milleti laftan sözden anlamıyor en anladıkları şey tavırlar. Yani barışacaksınız muhtemel e burnundan getirin açmayın 2-3 gün telefonu en sonunda ben saygı olmayan bir ilişki istemiyorum bunu yapabileceksen ne ala yoksa beni fazlasıyla üzüyorsun deyip topu atıverin üstüne yoksa taviz tavizi doğuruyor, sonu dayakla bile biteni oluyor malum

Kafamı ütüleyenlere ve de kendi kendime konuştuğumda kendime söylediğim sözdür hehe.Şaka bir yana sevgilin ayıp etmiş iyi düşün derim.

İyice düsün derim ben . Evlendiğinizde her kavganızda sana bu tarz cümleler kuracak bir adamla yapabilir misin bunu düsün bence . Ondan sonra kararını ver . Ama bil ki sevgi herseyi kapatmaya yaramıyor maalesef .

Geleceğe dair kaygilariniz varsa affetmeyin kocaniz değil cocuklarinizin babasi degil affederseniz yüz bulur bundan sonraki kavganizda bi tık daha üste çıkar

ama güzelim bi atla deve degil .. bi acilan konulara baksana, bi dakka sus demis, küfür etmemis,annana sövmemis tehdit etmemis, cok büyük bi dert degil hanfendi, aksam arar bi daha yapmam özür dilerim der sizde hemen unutursunuz, allah baska zeval vermesin

Merhaba...

Az önce sevgilimle önemsiz bir konuda tartışırken sevgilim haklı olduğunu bana dikte etmek için sesini yükseltti. Sinirli bir ses tonuyla bağırarak konuşmaya devam etti. Tam cevap vereceğim esnada "bi' kapa çeneni ya, sus!" diye bağırdı. Benimle nasıl böyle konuşursun derken suratıma kapattı telefonu. Telefonu kapatmasa daha fazla saçmalayacağını biliyordu çünkü.

Muhtemelen özür dileyecek fakat ben, sinirli dahi olsa karşısındaki insanı kırmak konusunda çekinmeyen, karşısındakine saygı duymayan bir insanı nasıl affederim bilmiyorum. En tahammül edemeyeceğim şey bana yapılan saygısızlık. İçim çok buruk.
Neden kavga ettiğinizi yazsaydın bari yani adam konuyu uzatmamak kavgayı büyütmemek için kapatmış olabilir bence. Biz de Konuları fazla uzatıyoruz Şekerim ya

bunda bşe yok küfretseydi yada seni aşağılayacak bşe söyleseydi tamamda şmdi adam kötü bşe söylememek için kapamş teli . ömür boyu kavgasız güllük gülistanlık giden bi ilikşki yok. ikinzde sinrliyken konuşmamak daha iyi en iyisini yapmş

ben bı ınsanın karakterının para ılıskı kavga tatıl gıbı seylerde ortaya cıktıgına ınanırım
sınırlenırken bızımde gozumuz doner ama allah bı beyın vermıs ınsana once dusunsun dıye
dusunerek konusmayan bı adamla ben yapamam sahsen
ılerde buyuk bı sıkıntı olsa nolur allah bılır

X