bı bakarmısınız..

serap0404

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
212
2
benım son adet tarıhım 13mart.35gunde bı adet oluyorum genelde.bu ay 18ınde olmam gerekırken bugun ayı 27sı hala bıse yok.dun ıdrar testım negatıf cıktı:KK43:( napsam bılmıyorum.tekrar bı ıdrar testı alsammı ama yıne uzulmek ıstemıyorum...

canım bence en güzeli kan testi yaptır idrar testi 5-10 gün gecikmelerde genelde doğru sonucu veriyor.eğer geç döllenme olduysa yanlış çıkma ihtimali muhtemel.umarım hamilesindir.

benimde 35 bir olur,olurdu yani bende bu ay artık 11 gün geçince çalıştığım yerin laboratuvarında test yaptırdım pozitif çıktı en belirgin özellik hiç geçmeyen göğüs şişliği ve ağrısı ama onu söliyim diğer herşey sanki adet olucakmışsınız gibi hissettiriyor.gözğüs ağrılarım geçip tekrar başlıyodu benim ve şu an 6+4 günlük hamileyim allahım isteyen herkesin kucağına versin inşallah

benimde 35 bir olur,olurdu yani bende bu ay artık 11 gün geçince çalıştığım yerin laboratuvarında test yaptırdım pozitif çıktı en belirgin özellik hiç geçmeyen göğüs şişliği ve ağrısı ama onu söliyim diğer herşey sanki adet olucakmışsınız gibi hissettiriyor.gözğüs ağrılarım geçip tekrar başlıyodu benim ve şu an 6+4 günlük hamileyim allahım isteyen herkesin kucağına versin inşallah

hayırlı olsun tebrık ederım canım..allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın..kaydirigubbakcemile5

X