Bİ BAKAR MISINIZ?

rasevil

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2015
23
5
27
Ben 20 yaşındayım. 1.68 boyum ve kilom 81 kilo veremiyorum hatta cok yemememe ragmen surekli aliyorum kiyafetlerim olmuyor olmadikca agliyorum kalcalarimda cok buyuk artik bas edemedigim icin iyice saldim son cafe buraya uye oldum destek olmasi acisindan kendimi hic guzel hissetmiyorum yardimci olurmusunuz?

Canim cok yemedigin halde veremiyorsan ya cok hareketsizsin ya tiroidinde sıkıntı veya insulin direncin vardir. Doktora gittin mi baktirdin mi hic kan degerlerine falan? Soyledin mi ben kilo veremiyorum diye?

Canim cok yemedigin halde veremiyorsan ya cok hareketsizsin ya tiroidinde sıkıntı veya insulin direncin vardir. Doktora gittin mi baktirdin mi hic kan degerlerine falan? Soyledin mi ben kilo veremiyorum diye?
Hic gitmedim duzensiz ve abur cubur dur belki dedim ama oda abartili degil bu bahsettiginiz döngü. Yu diyetisyene gidip mi baktiriyorum. Hemen giderim

Hic gitmedim duzensiz ve abur cubur dur belki dedim ama oda abartili degil bu bahsettiginiz döngü. Yu diyetisyene gidip mi baktiriyorum. Hemen giderim
DevLet hastanesinde once dahiliyeye gitmen gerekiyor. Ama ozele gidersen direk diyetisyene gidersin anlatirsin beslenme duzenini zaten ilk basta kan degerlerini vs gormek isteyecektir. Gitmende fayda var canim.

DevLet hastanesinde once dahiliyeye gitmen gerekiyor. Ama ozele gidersen direk diyetisyene gidersin anlatirsin beslenme duzenini zaten ilk basta kan degerlerini vs gormek isteyecektir. Gitmende fayda var canim.
Tamam kesinlikle okulun olmadığı. Bi gun randevu alip gozukecegim. Bende basari hikayemi yazmak istiyorum ondan ziyade basarmak..

Azmedersen yaparsin basari hikayeni de yazarsiiin saglikli fit de kalirsin. Abur cubur ve hazir gida cok fazla sisiriyor insani cok tuketmemeye calis. Saat 6 7 den sonra bir seyler yeme mesela. Suyuna dikkat et. Gunde en az 1.5 litre tuket. Yesilcay cok guzel odem atiyor yesilcay ic her gun 1 bardak. Onun disinda tokken yeme. Acikinca da yavas yavas ye boylece daha az yiyor insan tokluk sinyali gelince dur. Vucudunu dinle yani. Spor ekle hayatina. Disarida yuruyus yapabilirsin. Oyle bir imkanin yoksa evde leslie yapabilirsin. Bir de ben cuma zayiflama takimlarindan birindeyim. Topluluk olunca takim olunca motivasyon oluyor. Bir takima katilmak istersen Cuma zayiflama yarismalari topiginde katilmak isteyenler basligina yaz seni takim kaptanlari davet edecektir. Oralarda daha tecrubeli kisiler var. Onlar da yardimci olur :) hem birakmazsin da istedigin kiloya gelene kadar :)

Yeşilçay ve su fix ama spor yok ve cok teşekkür ederim beni önemseyen yazdığınız için uyucagin bunlara

[QUOTE="rasevil, post: 41101400, member: 680271]
yesiilçay ve su fix ama spor yok ve cok teşekkür ederim beni önemseyen yazdığınız için uyucagin bunlara[/QUOTE]
Ne demek canim rica ederim.

Doktora gittikten sonra bir sorun cikmamis olursa yine konusuruz :)

Spor da ekle hayatina yuruyusle baslayabilirsin. Sonra kilo verdikce sıkılaşmak icin bolgesel egzersizleri de eklersin. Oh mis gibi :)

Az yemene rağmen kilo alıyorsan tek sebebi var o da hipotroidi, ya da östrojen fazlalığı. Endokrinoloji bölümüne görünmelisin. Geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…