Lekeler, Çiller Beyaz ve pürüzsüz bir cilt için arap kızı, husen yousef ve ruşur taşı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

canım beyaz kutuda oluyor fiayatı 2 lira bende işe yaramadı ama üst komşum çok memnundu cildi iyiydi hiç leke falan yoktu

Bugün beyazını aldım kızlar kimisi çok memnun kimisi hçbi yararını görmemiş alıp kendi yüzümde bi denemek istedim bakalım bana etkisi ne olacak.1 ay kullanıcam etkisi olmazsa bidaha asla kullanmam zaten korka korka aldım inş yüzüme bişey olmaz(( gelişmelere göre bilgilendirrim sizi

Ben suriye asıllı bir ailenin kızıyım çocukluğumdan beri bu kremi, ailenin hanımlarında görürdüm.kullananalar en az 60 yaşındalar şükür birşeyleri de yok dişlerde yaşlılığa bağlı sorun çıkarttı...Sadece tek dikkat edilmesi gereken şey GECE kremidir bu ASLA GÜNDÜZ sürüp GÜNEŞE çıkmayın çil dolar yüzünüz...

Geçen hafta elime kaynar kahve döküldü ve daha evvelden sivilcelerim için almış olduğum ve 2 gün içerisinde ciddi etki gösteren ozon yağını elime sürdüm.İnanırmısınız ne bir iz ,ne bir acı var.Mucizevi bir ürün.Bence herkesin evinde olmalı.Cildinizle ilgili her türlü soruna(uçuk,mantar,arpacık,çatlak,selülit,yanık,açık yaralar)rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.Hiç bir yanetkiside yok.Saf zeytinyağının ozonlanmış hali.Aldığım site xxxxxxx Başka ürünlerde var sitede benim size tavsiyem medical ozon yağı.Bir çok siteden araştırdım ama sağlık bakanlığı onaylı olan bir tek bu sitedekiymiş.Sizlerde araştırın başka markalarında var.Ama sonuçta bütün ailenin ihtiyacı olan bir ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:

tesekkurler

mrb konuyla alakası yok ama . fotografataki saç rengin kullandığın boyanedir acaba? ben uzun zamandır altın karamel kullanıyorum. çok beyaz tenli olduğumdan soluk gösteriyor yüzümü. bakır tonlarında bir renk istiyorum ama kınalı kuzu gibide göstermesin istiyorum.

teşekkürler yarın ilk işim alıp ve denemek sonrasında oluşan durumları sizinle paylaşacagım.

***Reklam Amaçlı Yazı***

Son düzenleyen: Moderatör:

ÇATLAKLAR İÇİNDE BİLDİĞİN BİRŞEY VAR MI

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…