Lekeler, Çiller Beyaz ve pürüzsüz bir cilt için arap kızı, husen yousef ve ruşur taşı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Kızlar ben çene bölgesindeki sivilcelerden dove sayesinde kurtuldum,şu anda cildim pürüzsüz ve artık fondoten,pudra vs.. kullanmıyorum

nergis arkadaşım yoğurt tarifini kullanmalısın ,hem doğal bir yöntem hem yağdan arındırır ,cildine nem gelir ,hem lekeler gider, kayısı yağı kullanmadan yoğurt maskesini yapmalısın, bende esmer bir bayanım yüzümde çok leke vardı artık yok.yoğurt en güzel temzileycidir

hatta cildiniz çok yağlı ise 1damla limon damlatırsanız cildiniz sıkılaşır 1karşı kyoğurda gözenekleriniz kapanır açılmış gözeneklere mükmemel kapatıcı etkisi.

fotolara baktım da benim makyaj yapılmış cildim senin makyaj yapılmış cildinden daha güzel duruyor... cilt güzelliğini anlatabilmek için makyajsız bir cilt göstermek gerekiyor bence.
lekelerinden sivilcelerinden dertli olan arkadaşlar: size 1 ayda mucize etki edecek tek şey sinoptaki eczacı mustafa beyin hazırladığı karışımdır... bana dua edersiniz...

taaaaaaaaa sinopa gidecez şimdi

ben beyaz renkli olanı kullanıyorum birde pembesi var benim cildim karma t bölgem yağlı doğru olanımı almışım

kremi aldığım günden bu yana her akşam yatmadan önce lekeli olan yerlere sürüyorum bugün baktığım lekelerin renginde açılma gördüm bilginize

Canım arap kızını nasıl uyguluyorsun yüzüne akşam mı sabah mı ne kadar sürüyorsun biraz açıklarmısın

Son düzenleme:
sinoplu eczacı mustafa beyden siperişimi yaptım...lekelerim için sadece bundan ümitliyim ve onca kullanan var evet uzun ve zorlu bi süreç yaratsada temiz ve lekesiz duru bir cilde sahip olan çok olmuşş..bence bu daha denemeye değer ..bayram geçsin başlıcam tedaviyi yarıda kesmek istememm

ya ben bi ara limon suyu ve yogurdu karıstırıp sürüyordum haftada 1 2 kez hiç bi etki yapmıyor

sinoptaki eczacıdan aldığınız ürün nedir? nasıl bişey? benimde kızımın yüzü sivilceli ve çok dert ediyor. sonuçları bana yazarsanız çok sevinirim ve o eczacı beye nasıl ulaşabilirim?.. şimdiden teşekkürler

Arap kızının bendeki etkisini başka bir topikte de yazmıştım burdada yazim...
Anneannem,annem,ablam ve ben yıllardır arap kızı kullanırız 6 yıldır kullanıyorum ben,abartmak için demiyorum ama herkes cildimi çok beğenir
ne kullandığım sorulur...Benim sorunum kırmızı ve kahverengi lekelerim vardı kullandığım zaman %80 oranında azalma oluyordu
ara ara kısa süreli bu kremi bıraktığım oldu burdaki yorumlar yüzünden,cildimin yapısı okadar değiştiki çok karardı
lekeler azdı makyajım pek güzel olmuyordu cildim pullanıyordu bende tekrar başladım.
Kozmetikte sanmıyorum ki zararı olmayan şey vardır kimyasal soluyoruz artık doğal ürünler yok herkes doğal ürünler kullanmak ister
ama günümüzde artık mümkün değil fazla beklenti içine girmemek lazım...
Ha şöylede mesela benm birkaç arkadaşım kullandı benim tavsiyem üzerine birinin sivilceleri azdı diğerinin yüzü sanki evrim geçirdi
Herkeste aynı etkiyi göstermiyor ama deneme amaçlı kullanın bir kaç hafta.
Ayrıca cildi çok yağlı olanlara önermiyorum bana göre her iki çeşidide kuru ciltlere göre
ayrıca ben fondoten amaçlı kullandım üzerine başka bir ürün kullanmıyorum sizde öyle yapın en iyi sonucu öyle alırsınız.
Ve sahtesi gerçeiği nasıl anlaşılır bilmiyorum ama 1liraya alıyorum ben nette 20 lirayada var

evet dün bu siteden öğrenmiştim iş çıkışı hemen gittim aldım.akşam sürdüm ruh gibi oldu yüzüm bembeyaz herneyse sabaha kadar durdu yüzümde normal krem gibi emmedi benimkini yüzümde duruyordu hala yatana kadar.inşallah doğalını almışımdır.faydası olursa buradan yine paylaşırım:)

arap kızı kremi gözenek ve siyah nokta üzerinde de etkisi var mı acaba kullananlar?

o kremi bende sipariş vermiştim aldım kullandım ama yok onunda bir faydası olması.çok iyi süper mükemmel yapıyo dediler güvendim aldım hiçbir etkisinide görmedim.cildimi aşırı kuruttu kızarttı.ben almayın derim ama yinede siz bilirsiniz kızlar

arap kızı kremi gözenek ve siyah nokta üzerinde de etkisi var mı acaba kullananlar?

ben 1 aydır kullanıyorum cnm beyaz kutuda olanından birde pembesi varmış heralde.cildim yağlı.akşamları yüzümü temizledikten sonra hergün onu kullandım.sivilceler için kullandım biraz daha iyi yani normalde uçlu sivilceler çıkardı şimdi batık daha duru cildim

cnm senin aldığın nasıldı kutusu falan ve ne kadara aldın?? ben geçen aktara gittim 2 tane çıkardı biri 4 lira biri 10 lira.10 lira olan sağlık bakanlığı onaylı dediği için onu aldım kutusu kırmızı,üzerinde arapça bişey yazmıyor hepsi türkçe.içide turuncu gibi pembe gibi değişik bi renk güneşe çıkmadan 15 dk önce sürmek gerekiyormuş.ama yüzümü hiç beyazlatmadı ve aşırı yağlı yaptı(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…