Lekeler, Çiller Beyaz ve pürüzsüz bir cilt için arap kızı, husen yousef ve ruşur taşı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
cnm senin aldığın nasıldı kutusu falan ve ne kadara aldın?? ben geçen aktara gittim 2 tane çıkardı biri 4 lira biri 10 lira.10 lira olan sağlık bakanlığı onaylı dediği için onu aldım kutusu kırmızı,üzerinde arapça bişey yazmıyor hepsi türkçe.içide turuncu gibi pembe gibi değişik bi renk güneşe çıkmadan 15 dk önce sürmek gerekiyormuş.ama yüzümü hiç beyazlatmadı ve aşırı yağlı yaptı:KK43:(

canım beyaz kutuda oluyor fiayatı 2 lira bende işe yaramadı ama üst komşum çok memnundu cildi iyiydi hiç leke falan yoktu

Bugün beyazını aldım kızlar kimisi çok memnun kimisi hçbi yararını görmemiş alıp kendi yüzümde bi denemek istedim bakalım bana etkisi ne olacak.1 ay kullanıcam etkisi olmazsa bidaha asla kullanmam zaten korka korka aldım inş yüzüme bişey olmaz:KK43:(( gelişmelere göre bilgilendirrim sizi

Ben suriye asıllı bir ailenin kızıyım çocukluğumdan beri bu kremi, ailenin hanımlarında görürdüm.kullananalar en az 60 yaşındalar şükür birşeyleri de yok dişlerde yaşlılığa bağlı sorun çıkarttı...Sadece tek dikkat edilmesi gereken şey GECE kremidir bu ASLA GÜNDÜZ sürüp GÜNEŞE çıkmayın çil dolar yüzünüz...

Geçen hafta elime kaynar kahve döküldü ve daha evvelden sivilcelerim için almış olduğum ve 2 gün içerisinde ciddi etki gösteren ozon yağını elime sürdüm.İnanırmısınız ne bir iz ,ne bir acı var.Mucizevi bir ürün.Bence herkesin evinde olmalı.Cildinizle ilgili her türlü soruna(uçuk,mantar,arpacık,çatlak,selülit,yanık,açık yaralar)rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.Hiç bir yanetkiside yok.Saf zeytinyağının ozonlanmış hali.Aldığım site xxxxxxx Başka ürünlerde var sitede benim size tavsiyem medical ozon yağı.Bir çok siteden araştırdım ama sağlık bakanlığı onaylı olan bir tek bu sitedekiymiş.Sizlerde araştırın başka markalarında var.Ama sonuçta bütün ailenin ihtiyacı olan bir ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bende kullandım kışın yazın sürülmüyor içerisinde pudralı bir karışım var lekeleri gidermez sadece geçici kapatır.sana tavsiyem pek fazla kullanma yüzüne .

1 kaşık yoğurt
1kaşık un
1,2 damla kayısı yağı tabi cildin kuruysa cildin yağlı ise kayısı yağı damlatmana gerek yok bu şekilde haftada 1kez veya 2kez uygualdığında yüzünde hiç leke kalmayacaktır hatta cild renginide açıyor.:KK19:

tesekkurler :KK9:

arkadaşlar tüm kullandığınz kozmetik ürünlerinde cilde zararlı milyonlarca içerik var . benim burdaki amacım kısa süreli kullanım size diyorum ki 1 ay gibi bi sürede cildiniz harika olucak yıllarca kullanın demiyorum . ayrıca benim cildimde dişlerimde yada vucudumun herhangi biyerinde bir problem olmadı ki oldukça hassas ve problemli bi cildim vardır . sizin için 1 ay sonucundaki resmimi ekliyorum .

Eki Görüntüle 268403 Eki Görüntüle 268403 Eki Görüntüle 268406 Eki Görüntüle 268407

mrb konuyla alakası yok ama . fotografataki saç rengin kullandığın boyanedir acaba? ben uzun zamandır altın karamel kullanıyorum. çok beyaz tenli olduğumdan soluk gösteriyor yüzümü. bakır tonlarında bir renk istiyorum ama kınalı kuzu gibide göstermesin istiyorum.

***Reklam Amaçlı Yazı***

Son düzenleyen: Moderatör:
evet kızlar hepinizin aynı sorunlardan dolayı bu forumda olduğunuz doğru.
Burada önereceğim 2 krem hayatınızı değiştirecek.

- cildiniz hassas ve kremler sivilcemi yapıyor?
- cildiniz sorunlu lekeli sivilceli ya da siyah noktalı mı ?
- aktarlardaki tüm yağları cilt kremlerini karşımları kullandınız ama daha çok sivilceniz mi oldu ?
- dermotologların verdiği kremleri kullandınız ancak bi değişiklik yok mu ?
- pahalı ürünlere ayıracak bütçeniz de yok .....

Ozaman bunca yıldır denediğim ve bir sonuç elde edemedğim tüm kremleri bir kenara atıp ummadığım bi sonuçla karşılaştığım o günü anlatayım .

Suriye ve iran ürünlerini satan bir tezgah gördüm ve incelerken iranlı bayanın yüzü dikkatimi çekti güzelliğinin sırrını sorduğumda bana 2 tane krem çıkarttı . Sadece kullanmamı ve sonucu görmemi istedi. Denemek için aldım temiz cilde geceleri yatmadan önce ikisini karıştırıp kullandım. Sabah ??? Inanılmaz !! Yüzümün rengi açılmış bembeyaz ve sivilce izlerim renkleri solmuştu . 1 ay sonra ise herkesin özendiği pürüzsüz bir cildim oldu .

Işte şaşırtıcı bu mucizeyi sizinle paylaşmadan önce kendim denemek ve sonucu görmek istedim.

Aktarlarda bulabilceğiniz bu 2 kremin adı
- arap kızı
- husen yousef (hasan yusuf) güzellik kremi .

Ikiside suriye - iran ülkelerinden geliyor arapça yazılar var üzerinde.

Fiyatlarına gelince değişkenlik gösterebilir ama ben arap kızını 4 liraya yusuf kremini 5 liraya aldım .

Deneyin ve farkı görün asla sivilce yapmıyor yağlı his bırakmıyor cild hemen emiyor .

evet kızlar hepinizin aynı sorunlardan dolayı bu forumda olduğunuz doğru.
Burada önereceğim 2 krem hayatınızı değiştirecek.

- cildiniz hassas ve kremler sivilcemi yapıyor?
- cildiniz sorunlu lekeli sivilceli ya da siyah noktalı mı ?
- aktarlardaki tüm yağları cilt kremlerini karşımları kullandınız ama daha çok sivilceniz mi oldu ?
- dermotologların verdiği kremleri kullandınız ancak bi değişiklik yok mu ?
- pahalı ürünlere ayıracak bütçeniz de yok .....

Ozaman bunca yıldır denediğim ve bir sonuç elde edemedğim tüm kremleri bir kenara atıp ummadığım bi sonuçla karşılaştığım o günü anlatayım .

Suriye ve iran ürünlerini satan bir tezgah gördüm ve incelerken iranlı bayanın yüzü dikkatimi çekti güzelliğinin sırrını sorduğumda bana 2 tane krem çıkarttı . Sadece kullanmamı ve sonucu görmemi istedi. Denemek için aldım temiz cilde geceleri yatmadan önce ikisini karıştırıp kullandım. Sabah ??? Inanılmaz !! Yüzümün rengi açılmış bembeyaz ve sivilce izlerim renkleri solmuştu . 1 ay sonra ise herkesin özendiği pürüzsüz bir cildim oldu .

Işte şaşırtıcı bu mucizeyi sizinle paylaşmadan önce kendim denemek ve sonucu görmek istedim.

Aktarlarda bulabilceğiniz bu 2 kremin adı
- arap kızı
- husen yousef (hasan yusuf) güzellik kremi .

Ikiside suriye - iran ülkelerinden geliyor arapça yazılar var üzerinde.

Fiyatlarına gelince değişkenlik gösterebilir ama ben arap kızını 4 liraya yusuf kremini 5 liraya aldım .

Deneyin ve farkı görün asla sivilce yapmıyor yağlı his bırakmıyor cild hemen emiyor .

ÇATLAKLAR İÇİNDE BİLDİĞİN BİRŞEY VAR MI

X