Beyaz Melek Hamile!!

BEBEĞİM,,,,
ÇOK İSTEDİM ÇOK BEKLEDİM BENİM BEBEĞİM..HP HAYALLERİMDEYDİN SEN BENİM..UĞRUNA HER AY DÖKTÜĞÜM GÖZYAŞLARIMI NASIL ANLATAYIM BİLMEM SANA BEBEĞİM...6 AY BEKLEDİM SENİ MELEYİM VE 7.AYDA BENİMLESİN ŞÜKÜRLER OLSUN...ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRÜNCE İNANAMADIM KİMSELERE HABER VEREMEDİM KORKTUM,AĞLADIM,İÇİM ACIDI....SONRA KAN TESTİ YAPTIRDIM.POZİTİFTİ KAN TESTİ....AMA NASIL MUTLU OLDUM BEBEĞİM.HEMEN O PEMBE YANAKLARIN GELDİ AKLIMA O KÜÇÜK DUDAKLARIN SONRA...YİNE İNANAMADIM BEBEĞİM YİNE.2 GÜN DAHA GEÇTİ VE BEN YİNE KİMSELERE SÖYLEYEMEDİM BEBEĞİM SENİ İÇİMDE AYLARDIR HAYALLERİMDE BARINDIRDIM.ŞİMDİ HAYALİM GERÇEKMİYDİ İNANAMADIM...İKİ GÜN SONRA YİNE KAN TESTİ YAPTIRDIM VE TEST İKİ YE DEĞİL RESMEN ÜÇE KATLANMIŞTI....
O TESTİ BEKLERKEN ÇOK AĞLADIM TÜM HASTANE BAŞIMA TOPLANDI NE OLDU DİYE...YA DEĞER YÜKSELMEDİYSE DİYE ÇOK AĞLADIM ÇOK.....
KADIN GÜLÜMSEYEREK GELDİ VE NE OLUR AĞLAMA HAMİLESİNİZ DEĞERİNİZ ÇOK İYİ DEDİ.........DAHA ÇOK AĞLADIM MELEYİM DAHA ÇOK...
ŞÜKÜRLER EDİYORUM ALLAHA BANA BU MUCİZEYİ YAŞATTIĞI İÇİN.ÇOK MUTLUYUM HALA KENDİMDE DEĞİLİM.ALLAHIM NEOLUR HERKEZE BU DUYGUYU NASİP ET.....
CANIM ARKADAŞLARIM HEPİNİZ İLK GÜNDEN BERİ BANA ÇOK DESTEK OLDUNUZ...
BİRLİKTE AĞLADIK BİRLİKTE GÜLDÜK..HEPİNİZE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İYİ Kİ YANIMDASINIZ SİZİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM:s m_cool:

Güzeller güzelim,
Nasıl sevindim nasıl mutlu oldum anlatamam bunu
Sabır ettin sonuçuna ulaştın meleğim.
Duyduğum en güzel haber bu
Sen de beni ağlattın.( bak rimelim aktı şimdi )
mutluluktan ağladım biertanem
Allahım sağlıkla kucağına alıp koklamayı nasip etsin inşallah.
Sevgilerimle

Biri beni çimciklesin :1shok:

Allam ne kadar sevindim anlatamam ...hihoyyyt

İnanamıyorum da açıkçası ...

Allahım bak dualarını kabul etti sonunda...

Bu sene amma da yeğen gelecek be bize kaydirigubbakcemile3

Allahım inşallah tüm isteyenlere nasip etsin bu duyguyu ... :Saruboceq:

Canım benim.Bu sabah yüzümüzü güldüren harika bir haber .Öpüyorum ve sağlıkla bebişini kucaklamanı diliyorum .

gül yüzlü arkadaşım benim o kadar sevindimki anlatamam yanımda olsanda sana sıkı sıkı sarılsam :1hug:
seni gönülden kutlarım hamişlikte pek yakışacak canııııımmmm :CüvCüv:

müjdeler olsun KK, meleğimizin küçücük miniminnacık meleği geliyoooooo :teytey: :teytey: :teytey:

Maşallah, maşallah, nazar değmez inşallah.

Beyaz melekcim bak gördünmü stres yapmayınca, zamanı gelince oluyormuş dimi.:teselli:

eeee kızının adını kuzu kapama koyarsın artık.:lepi:

cnmm benim gösün aydın Allahım sağlıkla dünyaya getirmeni sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn

senağlama senağlama senağlama
akşam demiştim dimi melek ben sana mutluluktan bu gözyaşları
Allahım sen ne büyüksün
canımmm tebrik ederim seni Rabbim sağlıkla kucğına almayı nasip etsin :Saruboceq:
hadi oynamaya ama sen dur biz oynarız kaydirigubbakcemile3
sositososito:teytey::dance::sm_cool:

canım benimmm ....
okadar mutlu oldum ki sana anlatamam....
gözlerim doldu dedim ki allahım çok şükürr....
sen isteyen herkese ver inş....
minik meleğine kavuştun artık...
hayırlısı ile bekliyoruz teyzeleri olarak......
öpüyorum tatlım

Maşallah, maşallah, nazar değmez inşallah.

Beyaz melekcim bak gördünmü stres yapmayınca, zamanı gelince oluyormuş dimi.:teselli:

eeee kızının adını kuzu kapama koyarsın artık.:lepi:

ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR O KADAR MUTLUYUM Kİ..........
KIZIMIN ADI ÖYKÜ OLACAKŞeniz:asigim::1hug:a.s.

allahım sağlıklı versin kucağıma almayı nasip etsin de kız erkek hiç farketmez...
Benim deli kocam tutturdu kız erkek davasında kapıldı şimdiden..

gözün aydin beyaz melek,
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin...
darisi tüm isteyenlerin basina...

aaaaaaaaaaaaaa:1shok: sabah sabah başlığı görunce hemen daldım içeri bi heycanla okadar mutlu oldumki anlatamam
yazılarını takıp ediyodum bı süre deneyıp olmayınca bırakıp kocanla tadını çıkarıcaktın stres yapmıcaktın en son okuduğumda ve içimden allhım bu kız çok istiyo hayırlı bı haber verirsin inşallah dıye geçmişti şimdi duyunca hem şaşırdım hem sevındım:lepi:

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
kendıne ve bebişe çok iyi baka.s.

yaaaaaaa inanamıyorum halaa. daha birkaç gün önce evini gördüğümde bebek için güzel dileklerde bulunmuştuk ve şimdii o bebek olması gereken yerde. sabah sabah uyuklarken girdim siteye ve başlığı okuyunca heralde başka bir kullanıcı dedim. ama senmişsin. Rabbim mutluluğunu daim etsin. çook sevindim. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Kimbilir eşin nasıl sevinmiştir. Tekrar tebrikler. Allah sağlıkla kucağına alacağın günü de nasip etsin inşallah.

ayyyyyyy inanmıyorum Allahım nasıl mutlu oldummkaydirigubbakcemile2
yemin ederim tüm tüylerim ürperdi okuyunca
beyaz melekle çok samimiyetimiz yok ama bir bebeği olmasını istediğini çok iyi biliyorum
o her üzüldüğünde inşallah allah gönlüne göre verir,kucağını boş bırakmaz diye dua ettim yemin ederim
öyle mutlu oldumki,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah
darısı tüm isteyenlerin başına amiiiiiiin:Saruboceq:
ayyy duygulandımmı neeesenağlama

hele şükür hele şüküüüürr hihoyyyt
çok sevindim meleim:CüvCüv:
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…