Beyaz Melek Hamile!!

Beyazim melegim tebrik ederim, Allah tamamina erdirsin insAllah:CüvCüv:
darisi tum isteyenlerin basina:CüvCüv:

cok sevındım
rabbım ısteyen herkese versın
ınsanlah sorunsuz bır hamılelık gecırır
sag salım bebısını kucagına alır

dua ıle

:sm_cool::sm_cool::sm_cool: canımm benimm tebrikk ediyorumm inşaallah kucağına aldığın günleride göreceksinn rabbim seni ve bebişini korusunnn

:nazar::nazar::nazar:KUÇAK DOLUSU TEBRİKLER ARTIK HAYALLERİNDE DEĞİL GERÇEKTEN İÇİNDE BİR MELEĞİN VAR

BEYAZ MELEK CNM HAYIRLI OLSUN DARISI HAYIRLISIYLA BİZLER OLSUN a.s.a.s.

:nazar::nazar:

EVET BEYAZ MELEK EVET CANIM ARKDAŞIMMM EVET GÜZELLLER GÜZELİ ANNEM SANA BİR SÜRPRİZİM VAR DEMİŞTİM BİŞİLER YAZDIM SENİN İÇİN DEMİŞTİM AMA SENDEN Bİ HABER BEKLİYORUM DEMİŞTİM HATIRLARSANN İŞTE O HABERİ ALDIMVE EKLİYORUM BURAYA SANA OLAN YAZIMI HERKES SENLE BERABER AYNI ANDA OKUSUN CANIM ARKADAŞIM..
:CüvCüv:

Bebeğim var olduğu bilmek orda olduğunu bilmek ve sana bebeğim teyzesinin bitanesi demek ne kadar güzel bilemezsin.Hepimiz seni bekliyorduk biliyormusun en çokda annen tabii ama bizde annen kadar çok bekliyorduk birgün gelecektin biliyorduk ama ne zaman gelcektin hiç bilmiyorduk ve sen bize bir sürpriz yaptın ve teyzelerim ben buradayım dedin.Bitanem annen seni o kadar çok bekledi ve o kadar cok istediki inan bana hergün senin gelebileceğin umudu ile yaşıyordu annende babanda.Senin annen dünyalar kadar tatlı ve sevecen biri bebeğim hiç şüphen olmasın annende babanda sana çok iyi bakacaklar zira annenin pamuk şekeri gibi kalbi var sevecen yardımsever ve bir o kadarda masum biri.Hepimiz onu çok seviyoruz.Ve annenden duyduğum kadarı ile babanda çok harika biri yani meleğim dünyaya gözlerini açtığın anda iki harika insanın kollarında bulacaksın kendini çok şanslı bir bebeksin.Meleğim bir bilsen ne çok beklendin ne çok istendin ne çok özlendin bir bilsen biliyorum bilseydin daha önce gelirdin ama bu gelişin bile bayram gibi.Şu an ne hissettiğimi anlatamam sana çok mutluyum yemin ederim en az annen kadar çünkü biz annenin arkadaşları hepimiz senin gibi bir meleği bekliyoruz özlemle hasretle ve buradaki dostluk öyle bir dostlukki birinin meleği gönderildiği zaman hepimiz bir yürek olup seviniyoruz.Ve şimdi sen geliyorsun bir bilsen hepimizin kalplerini nasıl umutla doldurdun nasıl sevindirdin..Bitanem forumun maskotu umut ışığı senin büyümeni hepimiz izleyeceğiz .Allaha emanet ol meleğim annene sıkı sıkı tutun annen ve baban seni hasretle bekliyorlar ve tabii biz teyzelerinde.Meleğimm seni şimdiden seviyoruz:emir_bebek::emir_bebek:

Bugün ne giydin topicinden biliyorum beyaz meleği..
Rabbim sağ salim doğurmasını nasip etsin, darısı biz bebeksizlerin de başına inşallahhhhhhhhhh

EVET BEYAZ MELEK EVET CANIM ARKDAŞIMMM EVET GÜZELLLER GÜZELİ ANNEM SANA BİR SÜRPRİZİM VAR DEMİŞTİM BİŞİLER YAZDIM SENİN İÇİN DEMİŞTİM AMA SENDEN Bİ HABER BEKLİYORUM DEMİŞTİM HATIRLARSANN İŞTE O HABERİ ALDIMVE EKLİYORUM BURAYA SANA OLAN YAZIMI HERKES SENLE BERABER AYNI ANDA OKUSUN CANIM ARKADAŞIM..
:CüvCüv:

Bebeğim var olduğu bilmek orda olduğunu bilmek ve sana bebeğim teyzesinin bitanesi demek ne kadar güzel bilemezsin.Hepimiz seni bekliyorduk biliyormusun en çokda annen tabii ama bizde annen kadar çok bekliyorduk birgün gelecektin biliyorduk ama ne zaman gelcektin hiç bilmiyorduk ve sen bize bir sürpriz yaptın ve teyzelerim ben buradayım dedin.Bitanem annen seni o kadar çok bekledi ve o kadar cok istediki inan bana hergün senin gelebileceğin umudu ile yaşıyordu annende babanda.Senin annen dünyalar kadar tatlı ve sevecen biri bebeğim hiç şüphen olmasın annende babanda sana çok iyi bakacaklar zira annenin pamuk şekeri gibi kalbi var sevecen yardımsever ve bir o kadarda masum biri.Hepimiz onu çok seviyoruz.Ve annenden duyduğum kadarı ile babanda çok harika biri yani meleğim dünyaya gözlerini açtığın anda iki harika insanın kollarında bulacaksın kendini çok şanslı bir bebeksin.Meleğim bir bilsen ne çok beklendin ne çok istendin ne çok özlendin bir bilsen biliyorum bilseydin daha önce gelirdin ama bu gelişin bile bayram gibi.Şu an ne hissettiğimi anlatamam sana çok mutluyum yemin ederim en az annen kadar çünkü biz annenin arkadaşları hepimiz senin gibi bir meleği bekliyoruz özlemle hasretle ve buradaki dostluk öyle bir dostlukki birinin meleği gönderildiği zaman hepimiz bir yürek olup seviniyoruz.Ve şimdi sen geliyorsun bir bilsen hepimizin kalplerini nasıl umutla doldurdun nasıl sevindirdin..Bitanem forumun maskotu umut ışığı senin büyümeni hepimiz izleyeceğiz .Allaha emanet ol meleğim annene sıkı sıkı tutun annen ve baban seni hasretle bekliyorlar ve tabii biz teyzelerinde.Meleğimm seni şimdiden seviyoruz
:emir_bebek::emir_bebek:

hehhhh aferin...:mymeka:
zar zor tuttuğum gözyaşlarım daha durmuyor..senağlamasenağlama
helal olsun be meleğim sana..:1hug:
Allahım tüm arkadaşlarıma nasip et inşallah..:Saruboceq:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çoooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivvvvvvvvvvvvvvvvviiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnndiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm yaaa ne güzel Allah tamamına erdirsinnn valla çokk mutlu oldummm cnm bnmmmm

beyaz koltukları batırsın yeterki gelsin artık diyordu :)beyaz melek.
alah sağlıklı hayırlı doğurmayı nasip etsin...

ya inanmiyorum ne kadar sevindigimi anlatamam... :teytey: :teytey: :teytey:
topicin basligini görünce ben bir aaaaaa dedim agzim öyle acikta kaldi...
allahim melege bir melek gönderiyor.... :asigim:
canim insallah melegini saglikla kucagina alirsin ve hamisligin cok rahat gecer... :Saruboceq:

hehhhh aferin...:mymeka:
zar zor tuttuğum gözyaşlarım daha durmuyor..senağlamasenağlama
helal olsun be meleğim sana..:1hug:
Allahım tüm arkadaşlarıma nasip et inşallah..:Saruboceq:

şşşş sulu gözlülük yokk bakimm bak karnınndaki bile horon tepiyoo annesiii sende kalk ve horona katıl yavaş yavaş ama tamammıı
:emir_bebek:

ay kızlar grıptım burnum tıkalıydı aglayınca daha kötu oldu boyle seylerde hıç tutamıyorum kendımı nedense eeeeeeeeeeee beyaz melek nerde gelsın artık

ay bizde bu haberi bekliyorduk.yaşasın sıra bize geliyor......allahım cümlemize yaşatsın bu duyguyu

bu cok guzel bır haber...hihoyyythihoyyyt
beyaz melek canım benım.ŞenizŞeniz.
tebrık ederım senı hayatım..ŞenizŞeniz
saglıkla kucagına alırsın ınsallah bebısını..yasasın sende temmuz annesı oldun..hihoyyythihoyyyt

Aman Allah'ım okuduklarıma inanamıyorum..
Ay ağlamaklıyım kızlar,çok kötü oldum birden bu başlığı görünce..
Allah'ım sen nelere kadirsin,şükürler olsun..

X