Beyaz Melek Hamile!!

Allahim ne olur Gözek arkadasimizada bunu nasip eyle!!!:Saruboceq:

Canim insallah seninde böyle güzel bir haberini aliriz...kaydirigubbakcemile5

Tabiki bütün evlat hasreti ile yanip tutusan herkezede:Saruboceq:

beyaz melek tebrik ederim
rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah
burada dogum hikayenide bizimle paylasicaksin insallah

ricae derim tatlımmm ağlattığım içinde kusura bakmaa.... ama değer yaaa bu akşam hem gülmekhem ağlamak değer meleğimiz içinn.. ben ona söz vermiştimm bişiler yazıcaktımm ve zamanı geldiğinde ona hediye edicektimm işte zamanı geldiiii güzeller güzeliannem ve içindeki meleğim oksun teyzesinin mektubunuu

Basligi okudugumda icim nasil kipir kipir oldu yemin ederim ki cok duygulandim.. bu gün ne giydin bölümünde resimlerini görmüstüm, ve o güzel huzur dolu evine artik bir kücük melek gelecek..

Mutluluk budur iste.. Mutluluk sizi hic birakmasin, hep mutlu olun.

Allahim bebisini saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip etsin.. icime sanki kizmis gibi dogdu, ama herseyden önce sagligi önemli.. cok sevindim cok, Gözün aydin ablacimm

Okadar sevindimki anlatamam
bütün sayfalari tek tek okudum ve , ALLAHIM isteyen herkese nasip et ne olursun dedim
Rabbim isteyen herkese saglikli hayirli bebisler versin insallah.
Beyaz Melegi de az cok resimlerinden filan taniyorum,
Cok cok cok sevindim inanin,
Rabbim saglikla hayirla kucagina almayi nasip etsin
nasil sevindim yaaaaaa :)

beni zaman tebrik etcen demiştim.bende sana bu ay demiştim.hatırlarsan bacaklar havay durumu yani.:jeyyar:
dersini iyi çalışmıştın.
bu kadar strese değmezmiş dimizaten gözle görülür bir sağlık sorununuz yoktu.:1no2:
sadece biraz sabır.
naçizane bir abla tavsiyesi sana bunu doğurduktan sonra çok ara vermeden.ikinci bebiş çaılşmasına başla a.s
benim gibi ikinci bebiş için çok zaman kaybetme okişşşş:1hug:yerimseniben

acayip şaşırdım , acayipte sevindim
bu ne kadar güzel bir haber ya umarım devamı gelir güzel haberlerimizin
Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıcakla kucağına alsın inşallah... :)
Mutluluğu daim olsun (darısı tüm isteyenlerin başına)

Çok sefindim çokk.Ev resimlerii uğurluu gelediii HeyoOooO:))Eveeett artıkkk bi oda hazırlama telaşı da alır şimdi seni süperr,tebriklerr mutluluklarrr,sağlıkla gelir inşallahh..

Beyaz meleğin yazılarından bunu ne kadar istediğini anlıyordum.
Şimdi çok sevindim. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.
Darısı anne olmayı isteyen, sabırla bekleyen tüm arkdaslarımıza inşallah.

Aman allahım desenize beyaz meleğimizin evi değil artık orası' meleklerin evi 'oldu ....
Hahahaahahayyyyy yaşasın ne gzüel bir haber bu ya allah doya doya almak nasip etsin kucağına ...(bu arada kızını diyecektim valla bilmem artık kız olursa ben demiştim derim bir haberinide beklerim canım ) sağlıkla kalcanım dikkat et bebişimize ve kendine artık bir değil ikisin bebişimizin beyaz meleği ....

valla canim benimde icimden ilk kiz gecti ama hadi hayirlisi :1rolleyes:
tahminlerimde cok iyidir yani :smiley-cool:

ciddimi ? ben nie görmedim nan :mymeka:
neyse ozaman üc olduk KIZ diyen
sen ben ve "sihirsensin" bacimiz
okuuu o zamannn bacim Çok üzgünüm çoook

mesajimi da editlemedim ona göre haa sırnaşık şey

kiz olsun erkek olsun bebisss geliyor yaaaaaaaaaaa :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Ya Adıvar profile msj bırakmış nasıl sayfa açıldı anlamadım heyecanımdan..Bir kez daha yanılmadım ve Rabbime ne kadar şükretsem az dularımızı geri çevirmedi..Benim içinde dua et ablacım dediğinden beri sürekli sürekli dua ediyordum..Şükürler olsun yaa insan ağlarken gülermi işte şuan bu durumdayım ..Yatağıma yattım az grip gibiyim duramadım ve kalktım az bakınayım dedim eşimede kkya sonra yatarım haberi duyacağım varmış :teytey:

Böceğimm bugüzel haber için çok teşekkürler ablacım ..İkinizde kardeşim ikinizde hamile ne diyeyim ben yaaa Şükürler olsun tekrar tekrar..Allahım isteyen herkezede nasip etsin ...Sizde Dinlenin bakim:1hug::asigim:

aa ne güzel ya...
Allahım bu kadar cok isteyen hiç kimseyi neticesiz bırakmasın inş...
sağlıkla kavuşursun beyaz melek inş bebeğine...

ona ilk kız çocuğun olacak diyen benim arkadaşlar..:dilcikar:
bu konuda önceliğimi kimselere bırakmam...:lepi:
o biliiiiiii....kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…