Göz Makyajı Beyaz far gözlerimde kırışıklığa sebep olurmu

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Sirine_4553

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2007
1.703
502
merhaba arkadaşlar,,ben göz altına ve kaş altıma beyaz far kullanıyorum ve makyajım ağır olur genelde korkum gözlatlarımın kırısması krem kullanmaktanda cekınıyorum ne yapabılırımmm

cnm ,şimdiden göz altını nemlendirmekte fayda var diye düşünüorum.bazı arkadaşlar doğal ürünler kullanmayı tercih etse de bence iyi bir markanın(ki iyi marka pahalı demek değil bence) göz altı nemlendiricisini kullanabilirsin mesela la roche posay roc avene.ama tabi bu yaşta sadece nemlendirici özelliği olan ürünler kullanmalıyız.kırışıklıklar ilerde hep nemsizlikten ortaya çıkıyor ve bir çıktıklarında ztn iş işten geçmiş oluyor.
bu arada göz altına da far yerine göz altı kapatıcısı sürmeni tavsie ederim.göz için üretildiklerinden daha az zarar verirler gibime geliyor.istersen mineral ürün kullanabilirsin ki onlar zararsız çok daha iyi olur cnma.s.

merhaba arkadaşlar,,ben göz altına ve kaş altıma beyaz far kullanıyorum ve makyajım ağır olur genelde korkum gözlatlarımın kırısması krem kullanmaktanda cekınıyorum ne yapabılırımmm

Merhaba,
yaşına baktım 21 mişsin. Henüz krem kullanmak için erken diye düşünebelirsin ama ben bir uzman olarak mutlaka kullanmanı tavsiye ediyorum.
Kırışık kremlerini 30 dan sonra kullanmaya başlamalısın ama şimdiden mutlaka nemlendirici krem kullanmalısın. Loreal veya Nivea nın kremlerini rahatlıkla kullanabilirsin.
Far sürmende hiç bir sakınca yok. Yeterki akşamları yüzünü temizle..
sevgiler..

canımcım ne kadar ağır makyaj yaparsan yap(ki asla tavsiye etmem özel bir an olmadıkça)gözaltlarına beyaz far sakın ama sakın kullanma,dikkati göz kapaklarına ve yanaklarına yoğunlaştır göz altına az nemlendiriciyle beraber az kapatıcıyı karıştır kullan daha doğal durursun beyaz far aslaaaaaaaaaaa

beyaz far çok bööö duruyor güneş ışığıda ve gündüzleri,akşam gezmelerinde,toplatılarda,düğünde vs.tercih edebilirsin en kötü ihtimal ama evet yatmadan önce kesinlikle cildini temizle,tonikle ve cildine uygun nemlendirici kullan olur mu?

X