beyaz eşya seçimini hangi markadan kullandınız

jaleda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2011
7.977
102
merhaba hanımlar sizden yardım istiyorum
ben beyaz eşyalarımı değiştirmeyi düşünüyorum fakat çok kararsızım samsung ve boch arasında gidip geliyorum :26:
sizin evlerinizde kullandığınız ve çook memnunum yada hiç memnun değilim dediğiniz markalar modeller varsa paylaşırsanız sevinirim

balım ben bi buzdolabımı değiştirmedim onun dışında çamaşır makinem hotpoint ariston 9 kg serisinden, bılaşık makinemde indesit. Buzdolabınıda aristonunun bu altdı buzluk üstü çekmeceli olan çift kapaklısından almayı düşünüyoruz, ben çok memmumun hepsinden

pufym hotpoin ti bende çok araştırdım tam alıyım derken parçası çok pahalı felan dediler vaz geçtim samsung kafama yatıyo sanki ama bilemedim ya :26:

pufym hotpoin ti bende çok araştırdım tam alıyım derken parçası çok pahalı felan dediler vaz geçtim samsung kafama yatıyo sanki ama bilemedim ya :26:

evimde hiçde samsung eşya yok, telefon olarak yıllardır sadece samsung kullanırım çokda memmunum ama beyaz eşyasını çevremdede kullanan pek yok. Ama sanırım annemin bulaşık makinası samsungdu 8 senelik falan makine ve taş gibi sağlam ayrıca benim makinamın 2 katı bılaşık yıkıyor :26:

bende yıllardır vestel kullanıyorum genel olarak iyi ama bu defa vestel almıcaz bocsh fiyatları uçuyo zaten ama yorumlar genel olarak iyi samsungunda kullanıcı yorumlarına baktım olumlu yorumlar var aslında elektronk eşya gerçekten şans işi şimdi gidip en baba markayı alırım memnun kalmam ucuzunu alırım çok memnun kalırım yani gerçekten şans işi ama işide çok şansa bırakmakta istemiyorum kolay alınmıyo sonuçta :26:

kesinlikle doğru canım, ben vestel ve regal kullanma konusunda kesinlikle çok katıyım. Diğer tüm markaları kullanırım ama vestel ve regalden nefret ediyorum. neden bilmiyorum ama hiç kimseyede tavsiye etmiyorum.
eğer sende sadece 2 markaya odaklandıysan samsung kullanılabilir sanırım. aslında aristonunda servisi falan çok iyi hızlı, bide arçeliğin. Şimdi kendim kullanmadanda pek yorum yapamıyorum.
şimdiden hayırlı uğurlu olsun balım

benim eşyalarım 11 yıllık puffym önce vestel daha kaliteliydi ama şimdi aynı yorumu yapamıcam
hotpoint de bildiğim kadarıyla aristonun ürünü fiyatı gerçekten uygun ama parçası çok pahalı felan dediler vazgeçtim :44:

canım evet aristonunun ürünü ayrıca indesitte aristonun yan firması servisleri aynı ariston ile. Ben alalı daha 1 yıl oldu, şükür bir parça değişimi olmadı fiyatları nedir hiç bilmem :26:
allah kolaylık versin karar vermekde zor artık, o kadar çok fonksiyon özellik renk çeşit varki kararsız kalıyor inssn

ay aman arza olmasın zaten ben servislikte çalışıyorum ama beyaz eşya değil bazı parçalar nerdeyse cihaz fiyatına oluyo
evet karar vermek daha zor almaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…