beyaz elbise kimde alıcıyımmmm

braest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
241
0
arkadaşlar ben beyaz yazlık 36 beden bi elbise arıyorum sitede bi arkadaşda vardı hatta üzerinde görebilirmiyim demiştim ben kapalıyım arkadaşım gelince giydiririm demişti ama şimdi bulamıorum elinde olan arkadaşlarda güzel elbiseler varsa lütfen eklesin güzel yaz gecelerinde ve gündüzlerindehihoyyytgiyebileceğim bi elbise arıorum şimdiden tşk canlarım benim:eek:a.s.:uhm:

adil ışık marka s beden pul payetli -astarlı abiye mini elbise 17 tl 1 kez kullanılmış..

resim550.jpg

resim551.jpg

lütfen arkadaşlar o beyaz elbise kimde gören duyan ya da elimde daha ii si var diyen varsa 36 beden kısa renk beyaz olmasada olur diecem senağlama çünkü yok artık heralde cicileriniz varsa ekleyin elimde para varken almak istiorum:teselli:

Canım nasıl bı beyaz elbıseydı ben aldım burda bı arkadaŞtan ama bana Çok kısa oldu elımde Şuan etıketı ÜstÜndeydı geldıĞınde ıstersen gÖndereyım
resmını koyarım akŞam

canım eğer beyaz uzun olanı diyorsanız o bende idi banada bir arkadaş giymemi istemişti bende kapalıyım birini bulur giydiririm demiştim ama kim istedi bende hatırlıyamıyorum eğer aradığınız benim topikteki elbise ise o satıldı canım

canım eğer beyaz uzun olanı diyorsanız o bende idi banada bir arkadaş giymemi istemişti bende kapalıyım birini bulur giydiririm demiştim ama kim istedi bende hatırlıyamıyorum eğer aradığınız benim topikteki elbise ise o satıldı canım

evet beyaz yaka kısmı falan açıktı çok beğenmiştim ama ben ozaman sana darıldımbenneyaptımkiçünkü ben arkadaş gelince giydirir sana haber veririm demiştin:nazar:neysa canın saolsun ozaman napalım yani:a015:

Canım nasıl bİ beyaz elbİseydİ ben aldım burda bİ arkadaŞtan ama bana Çok kısa oldu elİmde Şuan etİketİ ÜstÜndeydİ geldİĞİnde İstersen gÖndereyİm
resmİnİ koyarım akŞam

tam bilmiorum canım ama resmini koyarsan sevinirim
hihoyyyt

evet beyaz yaka kısmı falan açıktı çok beğenmiştim ama ben ozaman sana darıldımbenneyaptımkiçünkü ben arkadaş gelince giydirir sana haber veririm demiştin:nazar:neysa canın saolsun ozaman napalım yani:a015:

canım benim ya kusura bakmayın giyecek birini bulamadım arkadaşta isteyince satım ya ne olur affet:çok üzgünüm:

canım benim ya kusura bakmayın giyecek birini bulamadım arkadaşta isteyince satım ya ne olur affet:çok üzgünüm:

o günden beri senden haber bekledim canım ya gerçekten paramı bile ayarlamıştım bide adını kaybettim çıldırdım neyse ama olsun ben affettim seni öpüldün kocaman:eek:klava::lepi:

arkadaşlar raslantı eseri resimlerimi bakarkaen elbiseyi gördümm:bbo:eek:raya atmışım neyse resim eklemeyi bilmediğim için nasıl bi yerde çekildiğini söliyebilecem sade pembe çiçek desenli bi yatak örtüsünün üstünde yani bi yatağın üstünde çekilmiş ama sevgi deryasının dediği gibi uzun değil :teytey:inş bulacam o elbiseyi ya:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::dance:

17175998vq4.jpg

ŞıMALıN ELBıSEMı YOKSA

buysa eğer şimal arkadaşımın bu elbise
tesadüfen gördüm ekleyim dedim umarım bulursun istediğin elbiseyi

salam arkadaşım """""""""""BENİM ARADIĞIN KİŞİ elbisede duruyor ahsenin showrumundan diye başlıyor topiğim ama yatılı misafirimin olduğu için 1haftadır resim atamadım canım arkalardadır 7- 8 topiklere bak bulursun birlikte konuşmuştuk bende hala giyicek kişi bulamadım ama iyi akşamlar canım

ilginize çok tşk ederim canım arladaşlarım çok ama çok tşk edrim herkezin emeğine sağlık kocaman öpüldünüzzzzzzzhihoyyyt

salam arkadaşım """""""""""BENİM ARADIĞIN KİŞİ elbisede duruyor ahsenin showrumundan diye başlıyor topiğim ama yatılı misafirimin olduğu için 1haftadır resim atamadım canım arkalardadır 7- 8 topiklere bak bulursun birlikte konuşmuştuk bende hala giyicek kişi bulamadım ama iyi akşamlar canım

çok tşk edrim canım canın saolsun ama bakıcam topiğine bende yoktum baya zamandır nete giremedim şidi gördüm hemen bakayım eğer oysa onuda alırım diecem ama daha dün aldım bitane kendime :eek::teytey::asigim:

X