Betüşle geyiğin dibine vuralımm. Haydi bekliyoruz :)

[QUOTEçok teetulyakup, post: 37157241, member: 384260"]canım benim blümün çok güzel maşaALLAH... Hemen bakıyorum. ALLAH nazarlardan saklasın çok yakıştırım[/QUOTE]
Aminn cok tesekkur ederimmm:) bende sizleri tanimak istiyorum buraya üye olduğumdan beri kendimi çok iyi hissediyorum çok sicak bi yer :)

[QUOTEçok teetulyakup, post: 37157241, member: 384260"]canım benim blümün çok güzel maşaALLAH... Hemen bakıyorum. ALLAH nazarlardan saklasın çok yakıştırım
Aminn cok tesekkur ederimmm:) bende sizleri tanimak istiyorum buraya üye olduğumdan beri kendimi çok iyi hissediyorum çok sicak bi yer :)[/QUOTE]
aayyy çok sağol canım beim. Sende çok sıcaksın. Bende kendimi tanıtayım.

25 yşındayım. Kamu yöneimi son sınıftayım. Ve 5 , 5 yıldır süregelen bir ilişkim vr. Geçtiğim hafta sonu Kpss sınavına girdim ve sonuç bekliyorum hayırlısı ile...

İnşallah iybetulyakup, post: 37157428, member: 384260"]Aminn cok tesekkur ederimmm:) bende sizleri tanimak istiyorum buraya üye olduğumdan beri kendimi çok iyi hissediyorum çok sicak bi yer :)[/QUOTE]

25 yşındayım. Kamu yöneimi son sınıftayım. Ve 5 , 5 yıldır süregelen bir ilişkim vr. Geçtiğim hafta sonu Kpss sınavına girdim ve sonuç bekliyorum hayırlısı ile...[/QUOTE]
İnsalla iyi bi puan gelir de mezun olur olmaz atanirsin:))

İnşallah iybetulyakup, post: 37157428, member: 384260"]Aminn cok tesekkur ederimmm:) bende sizleri tanimak istiyorum buraya üye olduğumdan beri kendimi çok iyi hissediyorum çok sicak bi yer :)

25 yşındayım. Kamu yöneimi son sınıftayım. Ve 5 , 5 yıldır süregelen bir ilişkim vr. Geçtiğim hafta sonu Kpss sınavına girdim ve sonuç bekliyorum hayırlısı ile...[/QUOTE]
İnsalla iyi bi puan gelir de mezun olur olmaz atanirsin:))[/QUOTE]
Hayırlısıyla inşaALLAH

Kızlar nasılsınız bu gün giremedim , aşkımlaydım sonra bir arkadaşımla buluştum :KK28:

sizden naber canlarım :KK25:

Memleketinde ulyakup, post: 37177774, member: 384260"]Canım aşkın nerede ki :KK58:[/QUOTE]
Memleketnde daha gelmedi okula bayrami da gecirip oyle gelicek biliyo musun iki aydir gormuyorum kokusunu duymuyorum :KK14:

Benide katin hatunlar bende varim :)
Yarin koye gidiyorum telefon cekmiyor ama diger gunler muhabbete devam ederm:)

X