betahcg 0,10 çıktı...lütfen okur musunuz

ben bunun bi sorun değil de iyi bir haber olduğunu düşünüyorum:Saruboceq:

şu olumlu düşünme yetisini bir de ben kazansam arkadaşım :) hep en kötüsü düşünmek nedense daha iyi geliyor,kendimi olabilecek tüm olumsuzluklara karşı hazırlıyorum.mesela şimdi de ya hamile kaldıysam ve kullandığım ilaçlar bebeğe zarar vermişse diye düşünüyorum fena halde grip oldum.katarin fort ve majezik alıyorum 3 gündür.gebelikte kullanımlarına az önce baktım,c grubu diyor.yani zarar verebiliyormuş.bu konuda bilgisi olan var mI?

milkam hiç stres yapma ne zamandır istiyosunuz

son adeti 27 eylülde oldum :) yani daha adet günüm gelmedi bile.ben 23-25 günde bir adet göyüroum.adetime 10 gün var daha.aslında tuhaflık bende,sanki ilk denemede olmak zorundaymış gibi :) tuhafım ben tuhaf:bbo:

Milkabeyaz çok teşekkür ederim canım, amin inş. en hayırlısı olur hakkımızda hep :)

İlaç kullanma, ben kendi soğuk algınlığımı da eşiminkini de doğal yoldan tedavi ettim geçenlerde; 1 tatlı kaşığı bal bir tatlı kaşığı toz zencefili karıştır macun kıvamında oluyor zaten sabah aç karnına ve gece yatmadan hemen önce iç. Antibiyotik gibi :) Boğaz enfeksiyonlarına iltihaplara birebir. Ama genel grip varsa onda da bir su bardağı kaynar suya yarım çay kaşığı sahter (dağ kekiği, biberiye gibi ince ince bir ot, doğu bölgesinden mümkünse, ege bölgesindekiler çok etkili değil) bol limon ekleyip 5-10 dk demlemeye bırak ve sabah akşam iç canım. Hem zencefilin de balın da faydaları hala tam çözülemedi o kadar çok ki :) Şimd,den geçmiş olsun kaydirigubbakcemile5

çok teşekkür ederim canım,ama iş işten geçti sanırım.4-5 gündür grip ilaçları kullanıyorum.insanın canı öyle tatlıki bebk bisonraki ay geliversin ben iyileşeyim yeterki diyosun :)) birsürü ilaçiçtim valla,dayanamadımki.

:)))))))))))) Olsun iyi ol da canım, zaten önemli olan ilaç değil de, hamile kaldığında vücudunda kalıntısının kalmaması. Onun için de bildiğim bişi var :))))) Kaç kilo isen 40a böl günde o kadar litre su iç; ilaç kalıntılarını döküyormuş, halama doktoru söylemişti. Örneğin, 80 kg bir insanın günde 2 litre su içmesi gerekiyor bu hesaba göre [80kg/40=2Litre su]
Allah en hayırlı zamanda bizi müstakbel bebişlerimize, müstakbel bebişlerimizi bize hayırlı kılsın ve bizi birbirimize öylece kavuştursun inş. AMİİİNNN!!!! :)) kaydirigubbakcemile3

hemen uyguluyorum o zaman su formülünü :)) adetime 1 hafta var,içimden bi ses adet olacağımı söylüyor,bu kadar kurcalamak da iyi değil aslında.gerekeni yaptıktan sonra kurcalamamak en doğrusu :)) ama nedense sen benden önce hamile kalacaksın arkadaşım,içime öyle doğuyor benim hadi hayırlısı :)):1rolleyes:

adetime tam 1 hafta var ve ben fortel erken gebelik testini denedim.sonuç negatif...bir daha çocuk konusunu açmayacağım,sonsuza dek kapatıyorum.psikolojim allak bullak oldu.ruh sağlığım bozuldu.kafam karmakarışık.sanırım bende bi problem var...

neden kimse cvp vermiooorr

Son düzenleme:
arkadaslar Beta HCG 0,20 nedemek ben ikidefa bebegimi kaybettim bende faktör bes mutuvasyonu var alltan muayene sakıncalımı yardımcı olrsanız sevinirim

arkadaslar Beta HCG 0,20 nedemek ben ikidefa bebegimi kaybettim bende faktör bes mutuvasyonu var alltan muayene sakıncalımı yardımcı olrsanız sevinirim

canım adetine kaç gün var ? 0,20 gebelik yok demek yani hamile değilsin ama erken de yaptırmış olabilirsin

adetime tam 1 hafta var 10 gün önce çatlatma iğnesi vurdurdum hcg sonucum 3.79 sizce yükselirmi yoksa kesin gebelik yokmu?
henüz doktoruma göstermedim kağıtta şöyle yazıyor hamile olmayan 0.5-2.90 benimki bu değerlerden yüksek ama 0-1 hafta 5-50 yazıyor bu durumdada gebe değilim.
birde şu var pzt yumurtam çatladı hadi desekki salı döllendi 5 6 gün sonra rahime yerleşiyor ya cmt pzr pzt rahmime yerleştiyse henüz 2 3 günlük birşey o zaman bu değerin bu kadar çıkması normal.
ama ne olur bilen biri yanıtlasın.

Son düzenleme:
yumurtlamadan 1 hafta sonra gebelik testim 2.00 çıkmıştı yani negatif.8.9 gün sonra tekrar yaptırdım 89 çıktı ve şuan hamileyim.ilk testimi sağlık ocağında yaptırmıştım sağlık ocağındaki dr bile inanamadı hayır olmazsın sen hamile biz yaptık nagatif ti diye baya şaşırmıştı :) allahaşükür değerim çok güzel yükseldi hiç beklenmeyen süpriz oldu bizede.sizede olabilir ama şunu söyleyim ne kadar çok stres o kadar geç bebek demek.en güzel tedaviyi siz kendiniz yapıcaksınız benden sölemesi.

offf ya burdaki sağlık ocağı idrar testi yapıyor oda adetin gecerse kan testi yapmıyorlar özellerdede pahalı yada bana pahalı geliyor 30 40 tl bilmiyorum.
ateşime bakıyorum 3gündür 36.7 çıkıyor eğer yükselme olursa o sabah idrar testi yapıcam ayın 1inede daha çok var.
inş adet olmamamda doktor testi tekrarlar ve seninki gibi olur kesin gebelik olur böyle ortada kalmak daha zormuş be.

ateş yükselmeside gebelik belirtisimi :)) bilmyrdm ..sağlk ocğn senn adet gününü kayıtmı ediyo cnm :)) ben her ay yaptryrm dr sormyo bile :))
sorarsada hep 2 gün geçdi diyrm uzatrsa adetm düzensz diyrm napaym duramyrm :)))

sağlık ocağına gitmiyorum canım ben idrar testi istesem evdede yaparım zaten burdaki sağlık ocağı kan testi yapmıyor birde ne zaman gitsem bana bakan dr yok yakında değilki gidip geleyim.
zaten 3 mayısta gidicem kadın doğum druna adetim 2 3 gün gecikmişte olcak eğer olmazsam ama ben cmt pzr gibi evde bi test yapıcam en azından hazırlıklı gideyim diyorum:))

benımde adetım gecıkelı 4.gün bugun dün kan testı yaptırdım 0,9 dedıler telefonda aldım bılgıyı cok üzüldüm adetımı sureklı takıp ederım hiç gecikmezdi sizce kesın bebek yoktur dımı böyle olduğuna göre bılen bırılerı yazsın lütfen moralım cok bozuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…