betahcg 0,10 çıktı...lütfen okur musunuz

milkabeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2006
388
4
arkadaşlar ovülasyon testiyle yumurtlama günümü hesapladım ve yumurtlama günlerimde (toplam 3 gün<)ilişkiye girdik,ilişkiye gireli bugün 5 gün oldu ve merak edip kan testi yaptırdım.beta hcg değerim 0,10 çıktı moralim çok bozuk.nerdeyse en düşün değerde benimki kimbilir belki de çocuğum olmuyordur...bilgisi olan biri varsa lütfen paylaşsın.

cnm çok erken yapmışsın,döllenmeden 10-12 gün sonra kesin sonuç verir...boş yere moralını bozma cnm

cnm çok erken yapmışsın,döllenmeden 10-12 gün sonra kesin sonuç verir...boş yere moralını bozma cnm

kimileri ilişkinin ertesi günü bile yükseliyor bu değer demişti canımı sıkan,tam da yumurtlama döneminde yapmıştık,denk getirdik diye düşündük.değer o kadar düşük çıktı ki büyük bi hayal kırıklığı yaşadık...yine de teşekkür ederim arkadaşım..umarım sen haklı çıkarsın ama benim içim hiç rahat değil.doktor yüzüme karşı direkt ' GEBELıK YOK' diyince rengim değişti,hala kendimi toparlayamadım...ilgin için çok teşekkür ediyorum

5 gün mü çıkmaz güzelim 10-12 gibi yaptır ya da adetini bekle

cnm üzülme neolur,ilişkiden ertesi gün yükselmesi imkansız,daha sperm yumurtayla buluşacak,tuplerden geçinceye kadar,rahime yerleşinceye kadar,8-9 gün geçer.rahime yerleştikten sonra yavaş yavaş hormonu salgılamaya başlar ve kanda çikar...
senin da 5 gün belki şimdi yoldalar 1 hafta da bekle

bence de çok erken yaptırmışsınız...gününüzü bekleyin...çok acele etmişsiniz

neeeeeeeee ilişkiden 5 gün sonra kan testimi yaptırdınızzzz :S boşuna üzmüşünüz kendinizi aslaaaaaaaaaaa gözükmezzzzzzzzzz en azzz 10 gün geçicek o da taş çatlasa.

yorum yapan,bana cvp veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum..umarım sizlerin dediği gibi çıkar,erken yapmamdan dolayı olmuştur dilerim..allah, isteyen herkese nasip etsin hamileliği..bir de arkadaşlar benim aklımı karıştıran en ufak bir yükselme olmaması.0,10 nerdeyse ıkabilecek en düşük değer.içime kötü şeyler doğuyor çok teşekkür ediyorum arkadaşlar,bir değişme olursa haberdar edeceğim.

Son düzenleme:
tatlım çok erken yapmışsın boşuna kendini yıpratma şimdiden.en az 8-9 gün sonra belli olur.yumurta döllencek bi takım aşamalardan geçecek rahime dogru ilerleyecek,yerleşecek ancak ondan sonra kanda hcg salgılanmaya başlıyo o da 10 gun falan buluyo.biraz daha bekle canım

bencede cok erken ben 6 ay boyunca hep yumurta takıbı yaptım bu ay bosvermıstım bebiş hıc aklımda deıldı ve eımle 2 yada 3 kez ılıskıye gırdık ama hamıleyım ne sık ılıskı ne yumurta takıbı hersey hıkaye hepsı beyınde bıtıove Rabbım ne zaman alnına yazdıysa ozaman cıkıp gelıo bebek hıc yılmadan bol bol dua et hep hayırlısını ıste goreceksın Rabbım bırgun duanı gerceklestırecek

çok teşekkür ediyorum hepinize...olumlu bi sonuç çıkacağıan ihtimal vermiyorum ama yine de güzel şeyler duymak insanı rahatlatıyor.ben aslında bu testte 5ten yüksek bir sonuç da beklemiyordum,yani ufak ufak artmaya başlamıştır diye düşünüyordum,2-3 olabilir diyordum mesela.ama ilk kez denedik ve ilk kez hayal kırıklığı yaşayınca zor geldi birden..dediklerinize katılıyorum,böyle hesaplamak planlamak da boş bence.bebek kendi isteyince geliyor..herşey allahtan.çok teşekkürler iyi dilekleriniz için

kızlar vallaha bu kan testlerini verdiğimiz parayla ....................
küçük bi servet yapardıkkaydirigubbakcemile3
üzülme canım arkadaşlarımın dediği gibi daha çookkk erken sonuç için

kızlar vallaha bu kan testlerini verdiğimiz parayla ....................
küçük bi servet yapardıkkaydirigubbakcemile3
üzülme canım arkadaşlarımın dediği gibi daha çookkk erken sonuç için

haklısın canım,dünyanın parasını veriyoruz.çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.

kızlar şimdi de ayrı bir sorun...adetime 1 hafta var,ama küçük bir kanama gibi bişey oldu.umarım olumsuz bişey anlamına gelmiyordur bu.

Ben de ümitlenmiştim bu ay, kan testi sonucu bende de olumsuzdu ama erken yaptım diye öyle çıktı dedim kendi kendime ama geldi sonunda kırmızılar hem 4 gün erken geldi hem de ilk iki gün sökemedi ve üçüncü günü hayatımın en zor gününe çevirdi 3-4 saat kıvrandım resmen sancıdan, sanırım üşütmüşüm ve mide bulantım da o yüzdenmiş, çünkü hala sürüyor... Belirtiler adet için de hamilelik için de aynı olunca bir de benim gibi acemiyse insan, ayrımına varamıyor ne yazık ki... Kısmet, bakalım ne zaman nasip olacak bize de bebiş :)

canını sıkma arkadaşım,zaten herzaman ettiğim dua hayırlıysa olması...allah herşeyin hayırlısını versin.sen de sıkma canını,umarım herşey yoluna girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…