Beta

Hatta kullanılan ultrason cihazlarında bile cok cok farkediyor değisiklikler

Haftaya cuma kaç + kaç olacaksın canım son adet tarihin ne
8 Mayıs'ta hasta oldum 29 Mayıs günü de doktora gittim adet düzensizliği için hatta doktor dedi şuan gebelige dair bı bulgu yok sonra 7 Haziran da acil de beta verdim 2,0 çıktı yani negatif sonra adetim gecikinci kanı görünce 23 Haziran geçtigimiz pazar günü tahlil verdim pozitif çıktı 311,1 bide işte bugün tahlil verdim 745,5 çıkmış degerim ben çok anlamadığım için bu şekilde detaylı anlatmak istedim şimdi herşey normal mi oluyor benimki sağlıklı mı yoksa sağlıksız mi

Peki benim dollenmem 7 hazirandan sonra olduysa yada bu değerim normal mi oluyor o zaman ben haftaya cuma günü gidince doktora kese görünür mü ki

Herkesin aynı değil dediğim gibi. Bilemiyorum yani değer olarak güzel ama. Haftaya cuma gittiğinizde herşey görünür

Ya gerçekten mii teşekkür ederim inşallah dediğin gibi sağlıklı bı gebelik oluşundamol gebelik geçirdim bu yüzden çok korkuyorum duanız da nolur bulundurur musunuz
Benďe mol gecirdim kac ay korundunuz benim bu ay dört ay gecmis oluyor benim bi yakinima dokyor 6 ay korun demis benimkide ayni tür parsiyel mol banada bir sene dedi doktor daha oncede bos gebelik gecirdim ne yapamam gerek kan pihtilasmasi testimde yatkinlik cikti uc gende bunla alakalimidir bilmiyorum gen testleri mi yaptiriyorjm esimde iki hafya sonra yaptircak 6 ay mı korunsam yaşımda geçiyor bu yüzden aslinda

Geçmiş olsun canım Allah göstermesin inşallah bidaha çok zor kötü tuhaf bı durum aslında seni çok iyi anlıyorum benimde parsiyeldi ama ben 6 ay korundum bıraktım sonra 5 ayda hamile kalabildim isterseniz tüm tahlillerini verin eşinizle sonra araştırın en iyi doktor hangisiyse ona görün o sizi yönlendirsin önceki gebeliginizi de göz önünde bulundurarak size yardımcı olacaktır mutlaka

Çok.sagol.rabbim inşallah göstermesin bir daha âmin dualarınız için Allah razı olsun genetiklere gidiyoruz eşim izni iki hafta sonra ona gorede aldım randevu hayırlısı insallah

Çok.sagol.rabbim inşallah göstermesin bir daha âmin dualarınız için Allah razı olsun genetiklere gidiyoruz eşim izni iki hafta sonra ona gorede aldım randevu hayırlısı insallah
Amin inşallah hepimizden razı olsun hayırlı haberlerle gidin gelin inşallah haber verin hayırlı haberlerle

B

3 aylık bi zaman diliminde düştü betam 3 ayı bitirdim sonrasında da tekrar gittiğimde sıfgirlanmişyi sizdemi mol gebelik gecirdiniz
Evet değerim ilkten dştü ama sonra yükselmeye başladı, iğne yapıldı bugün bakalım, sizin devamlı düştü mü yoksa iniş çıkış oldu mu

Evet değerim ilkten dştü ama sonra yükselmeye başladı, iğne yapıldı bugün bakalım, sizin devamlı düştü mü yoksa iniş çıkış oldu mu
Yani 3 ay boyu yavaş yavaş indi hiçç yükselmedi.ama kontrollerin devam ediyor bu ay tekrar git cem inşallah bir şey çıkmaz ben iki kere yaşadım ama ilki evde olduğu için bilemiyorum.neyin nesiydi ikinci si hastanede kürtaj oldum patoloji sonucum parsiyel mol gebelik çıktı kesen baya büyümüştü içinde bebek yoktu hayırlısı bir sene korun dedi 4 ay olcak aslında tedirginim ama burdaki arkadaşlardan sürekli mol gebelikten sonra sağlıklı gebelik geçirdiklerini öğrendim iki kere yaşayınca ne yapcaģımi bilmiyorum artik

Benımde parsiyel mol, Dr um en başında uyardı mol gebelik lerde kanser tehlikesi olabiliyormuş beta sabit kalır yada yükselirse, benımde ilk tahllme göre yükselme göstnce tedbir amaçlı bi iğne var onu yaptılar bu düşürür dedi İnş bakalım korkulu bekliyorım,, İnş canım sağlıkla alırsın bebşin kucağına

İnşallah düşer beta korkma iyi düşün iyi olsun gerçekten insan kendini de yıpratıyor duan için teşekürr ederim inşallah sen de alırsın bebegini kucağına Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…