Beta

guleycanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2024
28
7
17
Merhaba arkadaşlar ben bugün test yaptım kan tahlili verdim betam 311,1 çıkmış hamile miyim?bilen biri cevaplarsa çok sevinirim

Tebrikler hayırlı olsun hamilesiniz :) ama sağlıklı olması önemli. 2 gün sonra kan testini tekrarlayın 2 katına çıkmış olması gerek

Tebrikler hayırlı olsun hamilesiniz :) ama sağlıklı olması önemli. 2 gün sonra kan testini tekrarlayın 2 katına çıkmış olması gerek
Ya gerçekten mii teşekkür ederim inşallah dediğin gibi sağlıklı bı gebelik oluşundamol gebelik geçirdim bu yüzden çok korkuyorum duanız da nolur bulundurur musunuz

Ya gerçekten mii teşekkür ederim inşallah dediğin gibi sağlıklı bı gebelik oluşundamol gebelik geçirdim bu yüzden çok korkuyorum duanız da nolur bulundurur musunuz
Tabii ki allah yardımcınız olsun sağlıkla büyüsün gelsin inşallah gelişmeleri yazın

Amin amin inşallah ama ben korkuyorum 7 Haziran da tahlil verdim ama sonuç negatif dün verdim pozitif çıktı acaba normal mi bu
Zamanla yükselip kana idrara sırayla geçiyor. 7 haziranda daha cok yeni olduğu icin cıkmamıstır gayet normal

Zamanla yükselip kana idrara sırayla geçiyor. 7 haziranda daha cok yeni olduğu icin cıkmamıstır gayet normal
Yüksek değil yani degerim ben geçen sene 8 Haziran da mol gebelik geçirdim kürtaj oldum 1 yıl korunmami istedi doktor ben Aralık ayında doktora göründüm herşey güzel dedi çocuk düşünebilirsin dedi bende Ocak ayından beri başladım ama Nisan ayına kadar da düzenli değildi yatılı misafirlerim vardi diye Nisan ayından itibaren düzenli yaptım ve dün testi yaptim pozitif çıktı haliyle bende korkuyorum o yüzden sordum değerim normal mi diye

Yanlıs anladınız suanki değeriniz gayet güzel yüksek,7 haziranda cıkmaması daha yükselmemistir cıkmamıstır o günlerde anlamında yazmıstım

Bugün tekrar verdim değerim 745,5 çıkmış Pazar gününden beri bu şekilde yükselmiş peki değerim çok mu yuksek çıkmış yoksa normal mi
Bence normal bir artış :) hayırlı olsun tekrar muaeyene icin randevu alıp doktora gidin bir an önce

Bence normal bir artış :) hayırlı olsun tekrar muaeyene icin randevu alıp doktora gidin bir an önce
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun inslalah cuma günü tekrar gidip verecem kan ama haftaya 5 temmuz cuma günü için sıra kestim kendi doktoruma o zaman gidecem

Çok geç değil dimi hem o zaman kadar kese de görünüyor net bişey de der doktor cevapların için çok teşekkür ederim çok korkuyorum bu yüzden bilginizi benimle paylastuginiz için çok sağol

Çok geç değil dimi hem o zaman kadar kese de görünüyor net bişey de der doktor cevapların için çok teşekkür ederim çok korkuyorum bu yüzden bilginizi benimle paylastuginiz için çok sağol
Ne demek birbirimize yardımcı olmak için burdayız yani hemen gittiğinde kese vs görünmeyebilir belki ama folik asit verir dış grbelik riski var mı falan diye bakar diye düşündüm yani ben böyle düşündüğüm için hemen gitmiştim beta 700 civarındaydı kesede cok minik görülmüştü. Tamamen kendi kararın tercihin ben evhamlı olduğum icin hemen ve sık sık gittim hep

Teşekkür ederim canım benim bende işte sağlıksız gebelik korkusu olduğu için iki de bir gidip tahlil vermek istiyorum takip etmek istiyorum acaba ne kadar yükselmiş diye peki ben haftaya cuma gidecem ya çok geç olur mu ya sen tecrübelisin şimdi

Hayirli olsûn belirtileriniz nelerdi ne zaman basladi adette kac gun varsi
Teşekkür ederim belirtilerim göğüs hassasiyetim ve kararma olmuştu adetim de gecikmişti test yapmadan bı beş gün önce pembe bı nokta kadar leke gördüm sonra adet olmayinca gidip tahlil verdim ve pozitif çıktı

Peki sen kaçıncı tahlilinde 700 çıkmıştı kaç haftaliga tekabül ediyirdu

Haftaya cuma kaç + kaç olacaksın canım son adet tarihin ne

Peki sen kaçıncı tahlilinde 700 çıkmıştı kaç haftaliga tekabül ediyirdu
Benim son adet 8 mayıstı. İlk kan 5 haziranda verdim 104 cıktı,7 haziran 308 cıktı,9 haziran 780 civarı bişeydi sanırım. 10 haziran ilk muaeyeneme gittim 3 mmlik cok minicik kese göründü zar zor,14 haziran da yolk sacını gördük. 21 haziran da kalp atısı duyuldu.
Tam tarihli yazdım ama asağı yukarı bi fikrin olur diye yazmak istedim,herkeste aynı yükselme oranı görülme vs olmuyor son adet tarihinden ziyade ne zaman döllendi o da önemli yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…