Beta yükselişi ilk %60 sonra %100 normal mi dış gebelik değildir demi

bebegim10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
69
14
31
Kizlar merhaba
1 ağustosta düşük yaptım 26 ağustosta adet gördüm sonra eylülde de hamile kalmışım beta
24 eylülde 51.75
30 eylülde 209
2 Ekim’de 417
İlk iki kan arasın (6gün) da %60 artış var
Son iki kan arasında (2 gün) %100 artış var
Sevineyimmi sevinmeyim mi bilemedim cuma randevum sizce bu şekilde artış devam eder mi dış gebelik olabiliemi

dış gebelikte herkeste aynı olmasa da kanama oluyor genelde sizde kanama var mı? bazen şiddetli ağrı da olabiliyor ve yükseliş ya çok az ya çok hızlı oluyor. belli de olmuyor tabii herkesin farklı ama %60 minimum - iki günde iki katı normal kabul ediliyor ikisi de. bir de benim ilk gebeliğimde de bu şekilde artmıştı bence normal hatta ben de 24 eylülde öğrenmiştim :))) boşuna stres yapmayın Allahın izniyle sağlıklıdır

dış gebelikte herkeste aynı olmasa da kanama oluyor genelde sizde kanama var mı? bazen şiddetli ağrı da olabiliyor ve yükseliş ya çok az ya çok hızlı oluyor. belli de olmuyor tabii herkesin farklı ama %60 minimum - iki günde iki katı normal kabul ediliyor ikisi de. bir de benim ilk gebeliğimde de bu şekilde artmıştı bence normal hatta ben de 24 eylülde öğrenmiştim :))) boşuna stres yapmayın Allahın izniyle sağlıklıdır
Canım benim yorumuna çok sevindim ağrım adet gubum geldiginde oldu 2 günde işgal oldum sonra birdaha ağrım falan olmadı kanamam falan hiç birşey yok inşallah dediğin gibi olur yarın aksam gidicem özele çok umut oldun bana 🫶

Kizlar merhaba
1 ağustosta düşük yaptım 26 ağustosta adet gördüm sonra eylülde de hamile kalmışım beta
24 eylülde 51.75
30 eylülde 209
2 Ekim’de 417
İlk iki kan arasın (6gün) da %60 artış var
Son iki kan arasında (2 gün) %100 artış var
Sevineyimmi sevinmeyim mi bilemedim cuma randevum sizce bu şekilde artış devam eder mi dış gebelik olabiliemi
2 günde 1 minimum%60 artış bekleniyor bir sorun yoktur boşuna stres olmayin

2 günde 1 minimum%60 artış bekleniyor bir sorun yoktur boşuna stres olmayin
Canım bugün doktora gitmeden kan verdim ama beta düşmüş 279 a doktor yüksek olasılıkla kimyasal dedi ama dis gebelik riskine karşı beta kontrolü yapacaknkese zatennhic yoktu

Çok geçmiş olsun canım hiç üzülme herkesin başına geliyor. Benimde düşüğüm oldu. Sağlıklı minnoş minnoş evlatların olacak hiç üzme kendini.
Rabbimin bı bildiği var elbet 2 dusugum olacak hayırlıs artık.insllah kucağımıza alacağınız günler gelecek 🙏

X