Beta HCG yükselişi

esmnr001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2024
4
1
25
Merhaba gebeliğimi öğrendiğim de betam 230 çıktı iki gün sonra 570 e yükseldi üç gün sonra da 3400 e çıktı ikiz gebelik olabilir mi böyle yükselip te tek bebeği olan var mı perşembe günü doktora gideceğim

Merhaba gebeliğimi öğrendiğim de betam 230 çıktı iki gün sonra 570 e yükseldi üç gün sonra da 3400 e çıktı ikiz gebelik olabilir mi böyle yükselip te tek bebeği olan var mı perşembe günü doktora gideceğim
Hayırlı olsun, ikiz gebelikle beta artışının bir alakası yok benim 4 katı falan artıyordu ama tek.

Son adetinizden ne kadar zaman geçti ki ? Ben iki çocuğumuda ilk öğrendiğimde 5000 di değerim tekdi ikiz değildi

Son adetinizden ne kadar zaman geçti ki ? Ben iki çocuğumuda ilk öğrendiğimde 5000 di değerim tekdi ikiz değildi
Son adet tarihim 8 Ağustos ama ovulasyon testi kullandım ve 25 inden sonra çift çizgi görmeye başladım pcos olduğum için çok uzun bir süre çift çizgi çıktı artık sıkılıp bıraktım ardından adetim bir gün gecikince kan verdim bir şey çıkmadı 8 gün kadar gecikince idrar da pzitifi görüp kan verdim 230 çıktı

X