Beta hcg ve geç döllenme

gmztkgz

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2013
163
71
Merhaba idrarda silik cizgiyi gördüm dün konu acmistim aksama dayanamadik esimle gittik kan verdim beta hcg 75.34 cikti bu sabah doktora gittim gec döllenmesin dedi en son eylül 14 de regli oldum 4 haftalik muhtemelen yarin kan var iki katina cikarsa deger hersey yolunda 2 hafta sonra da ultrasonda görürüz dedi bir sorun yoktur demi tecrübeli hanimlar yardimci olurmusunuz endiseliyim...

2 kat artarsa sorun yok geç döllenme olmuş bende de aynısı oldu 55.10 ile ögrendim reglim 8 gün geçmişti şimdi 34 haftadayız hayırlı olsun inşallah sorunsuz devam eder herşey

Çok teşekkür ederim içimi rahatlatiyorsunuz iyiki varsiniz sizde sag salim kavusun yavrunuza

2 kat artarsa sorun yok geç döllenme olmuş bende de aynısı oldu 55.10 ile ögrendim reglim 8 gün geçmişti şimdi 34 haftadayız hayırlı olsun inşallah sorunsuz devam eder herşey
Merhaba canım Allah sizi sağ salim kavuştursun doktor bana da geç döllenme dedi kese gözüktü ama bebek gözükmedi sen kaçıncı haftada bebişi görmüştün canım

Merhaba canım Allah sizi sağ salim kavuştursun doktor bana da geç döllenme dedi kese gözüktü ama bebek gözükmedi sen kaçıncı haftada bebişi görmüştün canım
Ben 6. Haftada gittim ilk o zaman keseyi gördük 8. Haftada kalp atışını duyduk

Merhaba benimde sat 17 ocak 4 martta silik çizgi gördüm Kanda 79 cikti 6 martta 346 normal mi sizce. Sanrm gec dollenme umarım bi sorun olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…