Beta HCG Testi yardımmm

Yoonhan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
39
18
26
Kızlar,merhaba.
19 Şubatta regl'im bitmiş 20 şubatta birliktelik yaşamıştım.
Hiç bir şekilde içime boşalma vs. olmadı fakat ben evhamlı birisi olduğum için ilk kez gidip ertesi gün hapı kullandım. Kullandıktan bir hafta sonra 27 şubatta kanama oldu. Bu ilaç ara kanama ve erken regl yapıyormuş keşke hiç bulaşmasaydım.
Neyse bu kanama 4 gün sürdü ve bitti.
Doktora gittim kanama hapın yan etkisidir ama yine de bakalım dedi.
Ultrasona baktı hiç bir şey görünmüyor kist ya da gebelik herhangi bir şey yok dedi. Yine bu bu ilaçlarda düşük ihtimalde olsa gebelikten şüpheleniriz kan ver yine de dedi.
Sanırım teste göre gebelik negatif.
Regl dönemime 7 gün var inşallah ertesi gün hapı adet gecikmesi yapmaz.
Sizce test sonucu nasıl?

Beta hcg sonuç 0,1
Referans 5,3

Son düzenleme:
Net negatif. Kafanızı karıştıracak bir durum yok.

aynı durumdayım şu an regl oldunuz mu ne zaman oldunuz ne kadar gecikti

yarın kan testi yapacağım idrar testine pek güvenmiyorum yarın kan vereceğim bakalım
Ara kanama yaşamışsın ertesi gün hapından düzensizleşmesi çok normal. Büyük ihtimal reglin ara kanama gününe kaydı. Yani ara kanama yaşadığın günü reglin ilk günü gibi düşün.
20 şubatta ilişki olmuş yani olduysa o gün döllenme olmuş bu durumda bebek 6 haftalık ve 6 haftalık gebeliğin idrarda çıkmaması mümkün değil. Hamile değilsin ama için rahat etmesi için bi idrar testi yapabilirsin.

Çok teşekkür ediyorum yorumun için. Gebelil belirtilerim vs hiç yok ne mide bulantısı ne baş dönmesi ne halsizlik. Regl gecikmesi biraz tedirgin etti beni de 3 mart gibi idrar yapmıştım negatifti. Bakalım yarın kan vereceğim net olsun büyük ihtimalle adet söktürücü felan verir diye düşünüyorum gebelik 6 haftalık olsa belirtilerini yaşardım diye düşünüyorum ve dediğin gibi ara kanama kahverengi gibi başlayıp bildiğin regle çevirmişti 4 gün oldu bitti

kızlar bugün kan verdim az önce gelirken de test aldım sonuç tek çizgi negatif

Eki Görüntüle 2608344 kızlar bugün kan verdim az önce gelirken de test aldım sonuç tek çizgi negatif
canım ben de aynı durumdayım reglim bittikten iki gün bi birliktelik yasadim icime bosalma olmadi geri cekti kendisini erkek arkadaşım ben de iki üç saat icinde ella kullandım erkek arkadaşım çok emin içime gelmediğinden ama evhamdan ictim içtikten 2-3 gün sonra kahverengi lekelenme ve kucuk kucuk kanama yasadim reglime 9 gün var şu an ama gecikmesinden ve gebelikten cok korkuyorum.. doktor ne dedi tam olarak sana ve hangi marka gebelik testi aldın

Merhaba bir soru sorabilirmiyim

Bende erkek arkadasimla bir yakinlasma yasamistim 2 ay once. İlk iliskiden 15 gun sonra kan testi yaptirdim 0.06 cikmisti sonra regli oldum ardindan son kez emin olmak icin kan testi yaptirmak istedim onuda iliskiden 40 gun sonra yaptirdim o da 0.21 cikti bu sonuc negatif ve kesin sonuc dimi? İliskiden 32 gun gectikten sonra ultrasondan da bakildim gebelik yok dedi ama insan endiseleniyo

İçin rahat olsun negatif canım stress ypacağın bir şey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…