Beta HCG Testi yardımmm

Arkadaşlar kan testi 0,2 çıktı hamile değilim şüküüüür 🙏🙏 adet ise haptan dolayı düzensizleşmiş yakında olursun eğer olmazsan bi hafta sonra gel adet söktürücü yazayım dediiii

Arkadaşlar kan testi 0,2 çıktı hamile değilim şüküüüür 🙏🙏 adet ise haptan dolayı düzensizleşmiş yakında olursun eğer olmazsan bi hafta sonra gel adet söktürücü yazayım dediiii
Sevindim adiniza🙏🙏

Bu haplar öyle basit şeyler değil evham yapınca kullanılacak haplar değil hormonlarınıza yazık. Kondom kullanın patlama ihtimaline karşı da geri çekilme uygulayın en rahatı bu.

Kizlar ben psikolojik mi yapiyorum ya 🙄 gebelik varmidir diye cok korkuyorum karnimda kasilmalar oluyo bagirsaktanmidir nedendir bilemedim

Bu haplar öyle basit şeyler değil evham yapınca kullanılacak haplar değil hormonlarınıza yazık. Kondom kullanın patlama ihtimaline karşı da geri çekilme uygulayın en rahatı bu.
kesinlikle haklısınız ben bir daha asla kullanmam o hapı mahvetti hormonları psikolojiyi

Kizlar ben psikolojik mi yapiyorum ya 🙄 gebelik varmidir diye cok korkuyorum karnimda kasilmalar oluyo bagirsaktanmidir nedendir bilemedim
Valla bir şry diyeyim mi tamamen psikokojik çünkü beyin acaba hamile miyim acaba şöyle miyim dedikçe vücut ona göre şekilleniyor aha karnım şiş aa kasıklarımda ağrı var kesin hamileyim dedikçe vücut ona göre hareket ediyo beyin çünkü devamlı hamileyim bilincinde içini ferah tut illa kurtulamıyorsan kuruntudan idrar testi yap evde ama ben direkt kan testine güveniyprum içim onda rahatlıyor benim

Valla bir şry diyeyim mi tamamen psikokojik çünkü beyin acaba hamile miyim acaba şöyle miyim dedikçe vücut ona göre şekilleniyor aha karnım şiş aa kasıklarımda ağrı var kesin hamileyim dedikçe vücut ona göre hareket ediyo beyin çünkü devamlı hamileyim bilincinde içini ferah tut illa kurtulamıyorsan kuruntudan idrar testi yap evde ama ben direkt kan testine güveniyprum içim onda rahatlıyor benim
Bende kan testi yaptirma taraftariyim fakat hastaneler felaket durumdadir diye dusunuyorum hastaliktan dolayi e disarida cok cikamiyorum napsam bilemedim 🤦

Bende erkek arkadasimla bir yakinlasma yasamistim 2 ay once. İlk iliskiden 15 gun sonra kan testi yaptirdim 0.06 cikmisti sonra regli oldum ardindan son kez emin olmak icin kan testi yaptirmak istedim onuda iliskiden 40 gun sonra yaptirdim o da 0.21 cikti bu sonuc negatif ve kesin sonuc dimi? İliskiden 32 gun gectikten sonra ultrasondan da bakildim gebelik yok dedi ama insan endiseleniyo 😕
ertesi gün hapı kullanmıs mıydınız yoksa kondom mu kullandınız

Regl oldum sonunda kızlar şükür atlattım her şeyi bana da ders oldu bu ertesi gün hapı bir daha asla kullanmam net

Teşekkür ederim.Şimdi ben en son adet tarihim28 şubat 26 martta adet olmam gerekiodu olmadım hala ama geçen hafta pazartesi kan kahlili yaptırdım negatif çıktı bu sabah test yaptım evde tek çizgi hamilemiyim bilmiorum yarın kan versem çıkarmı karn agrısı baş agrısı gögüs agrısı gaz sancısı ve kabızlık var kafam çok karışık hamileysem kaç haftalıgımdır bide kaç haftalıkken kan verince çıkar

Teşekkür ederim.Şimdi ben en son adet tarihim28 şubat 26 martta adet olmam gerekiodu olmadım hala ama geçen hafta pazartesi kan kahlili yaptırdım negatif çıktı bu sabah test yaptım evde tek çizgi hamilemiyim bilmiorum yarın kan versem çıkarmı karn agrısı baş agrısı gögüs agrısı gaz sancısı ve kabızlık var kafam çok karışık hamileysem kaç haftalıgımdır bide kaç haftalıkken kan verince çıkar
Yapilan kan tahlili 2 haftalik gebeligi bile gosterir. yasadiginiz belirtiler pms belirtileri yani adet oncesi sendromuda olabilir hemen panige kapilmayin. Adet dongunuz kacinci gunde bugun?

Dördüncü günümdeyim ve olmadım
28 gunluk bi dongu ise 4. Gunu 31 gun olur. 35 gune kadar vaktiniz var yani 35. Gune kadar olan regller normal diye biliyorum. Onun disinda bir iki gun daha bekleyin olmazsa kontrol amacli kan testi yaptirirsiniz ama gerek duycaginizi sanmiyorum.

Kızlar,merhaba.
19 Şubatta regl'im bitmiş 20 şubatta birliktelik yaşamıştım.
Hiç bir şekilde içime boşalma vs. olmadı fakat ben evhamlı birisi olduğum için ilk kez gidip ertesi gün hapı kullandım. Kullandıktan bir hafta sonra 27 şubatta kanama oldu. Bu ilaç ara kanama ve erken regl yapıyormuş keşke hiç bulaşmasaydım.
Neyse bu kanama 4 gün sürdü ve bitti.
Doktora gittim kanama hapın yan etkisidir ama yine de bakalım dedi.
Ultrasona baktı hiç bir şey görünmüyor kist ya da gebelik herhangi bir şey yok dedi. Yine bu bu ilaçlarda düşük ihtimalde olsa gebelikten şüpheleniriz kan ver yine de dedi.
Sanırım teste göre gebelik negatif.
Regl dönemime 7 gün var inşallah ertesi gün hapı adet gecikmesi yapmaz.
Sizce test sonucu nasıl?

Beta hcg sonuç 0,1
Referans 5,3
Kuzum kullandığın ilacın ismi ne aynı şeyi yaşadık ama ben. Test falan yaptiramiyorum kullandığım ilacın ismi postpill öne endisheliyim ve ağrılı bir şekilde 1hafta sonra yani bugün kanamam başladı

X