Beta hcg sonucu bakarmisiniz

pptyakiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2024
12
0
32
Merhabalar
Bugun kan verdm sonucum boylecikti adetim iki uc gecikmisti ama bugun yine biraz kanamam geldi sonuc 24 hamilemiyim ne demek bu

Eklentiler

• 851b2043-5cfa-4e38-98d3-3cb6b80391c1.jpeg
    851b2043-5cfa-4e38-98d3-3cb6b80391c1.jpeg
    29,1 KB · Görüntüleme: 51
Tebrikler hamilesiniz. Erken farketmişsiniz iki güne bir aynı saatte aynı yerde kan verip artışını takip edin. Son adet tarihiniz neydi

aslinda adetim 27-29 gun araliginda gelirdi ama bu ay 32 ye kadar gelmedi 32 sabahi geldi biraz kanama ama hastalanmistim doktora gittim antibiyotik vs ilac verdi o gun kesildi kanamam dun hic gelmedi test yaptim silik cizgi cikti bugun de ara ara biraz kanamam geliyor tuvalete gittikce ama dedim kan vereyim yine de aonuc bu. Kanamamin olmasi normal mi peki? Doktora gitmeme gerek varmi yoksa sadece kan mi vermeliyim

aslinda adetim 27-29 gun araliginda gelirdi ama bu ay 32 ye kadar gelmedi 32 sabahi geldi biraz kanama ama hastalanmistim doktora gittim antibiyotik vs ilac verdi o gun kesildi kanamam dun hic gelmedi test yaptim silik cizgi cikti bugun de ara ara biraz kanamam geliyor tuvalete gittikce ama dedim kan vereyim yine de aonuc bu. Kanamamin olmasi normal mi peki? Doktora gitmeme gerek varmi yoksa sadece kan mi vermeliyim
kanama varsa sıkıntı canım
takip et beta değerini

kanama varsa sıkıntı canım
takip et beta değerini
Bana da dua edin bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım yarın sağlık ocaginda kan vericem en düşük beta kaç olması gerekiyo ona göre anlarım varmı.yokmu.diye 🙏🥰 şimdi den teşekkür ederim

Bana da dua edin bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım yarın sağlık ocaginda kan vericem en düşük beta kaç olması gerekiyo ona göre anlarım varmı.yokmu.diye 🙏🥰 şimdi den teşekkür ederim
inseAllah gebelik vardır Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin 💕
5 ve üzeri gebelik pozitif demek inseAllah güzel yüksek bir değer çıkar sizin🤩

Yani adetim baya gecti ama suan kanamam var yani umarim birsey olmaz biraz korkuyorum ama bakalim yarin nasil cikack sonuc boyle sonuc alip kanamasi gelen ama saglikli ilerleyen varmi

X