Beta hcg sonradan pozitife döner mi?

Ya benim anlamadığım seninde benimde ultrasonla bakıldığı için yumurtlama tarihi belli. Adet düzensizliği yumurtlamayla alakalı zaten. Yumurtlama olmadığı zamanlarda adet olunamıyor. Madem gebe değiliz adet neden olmuyoruz

Ben artık inanmıyorum yumurtlamadan 14 gün sonra regl olduğumuza

Evet ben de ona güvenip düzensiz olan adetimi yumurtlama günümü biliyorum diye hesaplamıştım ama

Ne zaman test yapacaksın bir daha aynı anda yapalım bari
Ben inanmıyorum ya olmadı bu ay test yapmaktan bıktım bazen gece nöbetçi eczane arayıp test alıyorum eşim de diyor neden inanmıyorsun sürekli test yapıyorsun sadece mide yanmam var bi kaç gündür. Sen ne durumdasın ne zaman yapmayı düşünüyorsun belirtin var mı

Sık lavaboya cikma siskinlik gaz disinda bir belirtim yok :) Vallahi ne yapacagimi sasirdim bende su haftasonu gecsin ayin 16-17 si gibi direk kan vermeyi düsünüyorum regli olmazsam. Yumurtlamadan 18-19 gün gecmis oluyor artik net sonuc alirim diye düsünüyorum :) Adetimde bir önceki ay 7 eylüldeydi onunda üstünden gecmis olur zaman sonrada bu defteri kaparim. Aklim sadece onda stres yapma diyor herkes ama ne mümkün su an aklimda o var sadece...

Bizim olsa artık idrarda bile çıkması lazım da iitr idrar testinde negatif görsek bile acaba mı diyoruz kan testinde görünce daha iyi . Senin pozitif olur inşallah benim ümidim yok artık. Ben de dediğin gibi bu ay olmazsa denemicem artık bi süre sonra da doktora gidip çatlatma iğnesi falan isterim belki

Ben hic idrar ile test yapmadim bu arada belki simdi eczaneden alip onu denerim. Sadece yumurtlamadan 11 gün sonra kan vermistim. 2-3 ay önce femara + catlatma ignesini denedik biz olmadi.

Sen ne kadardir deniyorsun? Esinde ya da sende bir rahatsizlik var mi?

Ben hic idrar ile test yapmadim bu arada belki simdi eczaneden alip onu denerim. Sadece yumurtlamadan 11 gün sonra kan vermistim. 2-3 ay önce femara + catlatma ignesini denedik biz olmadi
İdrar testinde çıkar senin de artık . Benim ilk çocuğum bundan 6 sene önce çatlatma iğnesi denediğim ilk ay oldu. Ondan önce 2.5 sene denemiştik normal şekilde olmayınca çatlatma iğnesiyle denemiştik ilk denemede oldu çok şükür. Ben de şimdi her sabah uyanınca ağzımı kontrol ediyorum metal tadı var mı, sürekli elim mememde acaba ağrı var mı

Merhaba bende şuan bu durumdayım. Ani ilaçlı mr istedi doktor. Pikten sonra 6 gün geçti test verip mr a gireceğim ama süre çok az olduğu için bebek olsa bile çıkmaz diye düşünüyorum. Umarım bebişiniz çok çok sağlıklı olur

İnşallah çok teşekkür ederim umarım herkesin gönlüne göre versin Rabbim

Bugün hekimim ile görüstem. Pcos ta mevsim gecislerinde gecikmeler olabilir. Yumurtlamadan sonra 14.günde regl diye düsünmeyin cünkü gec yumurtlamissiniz 22.günde zaten normal döngüden daha geç olmanizi bekleriz dedi. 1 hafta daha bekleyin büyük ihtimalle adet gecikmesi dedi

Ben geç yumurtlamadım doktor kontrolünde göründü 13. Gün yumurtladım 14ünde çatladı diyelim ayın 23 24üydü istünden kaç gün geçti ama ne hamileyim ne regl oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…