BETA HCG si 5.88 olanlar yardım lütfenn?

gebelik testi yapmadılar maalesef kadın doguma yönlendirdiler sinir oldum
Anlamıyorum bı hastanede yapılıyorsa tüm hastanelerde yapılması gerekmiyor mu ? Burdurda her yerde yapılıyor kimse de sorgulamıyor. Keşke kanamam var gebelik durumum var ağrım var filan biseyler deseydiniz o zaman test isterlerdi

Bizim hastanelerin triaj sistemi çok iyi işlemiyor. Annem kanser hastası, en son hemoglobini 4'e düşmüştü acile gittik kan kaybediyordu, önümüzde başım ağrıyor diyen kadınla aynı triajdaydık mesela. O bizden önce girdi hamileliğin bi acelesi olmadığı için bakmamaları çok normal, hiçbiri bakmamalı aksine. Ya da özelde (hepsinde öyle mi bilmem) direkt beta hcg vermek istiyorum deyince doktor muayenesi yapılmadan kan veriyosunuz, en kötü öyle bi şey olmalı ki diğer hastaların önüne geçmemeli ama sanmam yapılsın

devlet hastaneleri yapmıyor iste, bi tanesi yapti 2 gün sonra aynı hastaneye gittim bu sefer başka doktor vardi o yapmadi. bugün de farklı bi hastaneye gittim orasıda yapmadi. kız neler söyledim karnim ağrıyor yürüyemiyorum vs. agri kesici verdi gonderdi .simdi şaibeli bekliyorum adet günümün gelmesini

anneniz adına üzüldüm çok geçmiş olsun. Allah şifasını versin devlet hastanesi yapmıyor iste beta. özel de parasini verdiğin herşeyi yaptirirsin

Çok teşekkürler, evet bakan var tabii ama bakılmaması daha doğru geliyor bana acilde
Çok geçmiş olsun inşallah anneniz en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Bizim burda genelde devlet Hastanesi'ne talep fazla olmuyor acil hastalar bile Antalya'ya Ispartaya gidiyorlar acile sağ giren hep bir sorunla çıkıyor çünkü. Büyük illerde sorun haliyle cikabiliyordur. Ona göre de personel olması gerekiyor bence. Yetersiz kalınıyor.

Çok şaşırıyorum ben ya bide ağrı kesici vermiş ne olduğunu bilmeden test tahlil yapmadan kafasına göre

Evet muhtemelen ondandır, az doktor çok hasta var mecbur birilerini elemek zorunda kalıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…