Beta hcg pazartesi 0.28 çıktı, 5 gün sonra idrar testinde çift çizgi gördüm

Amin inşallah Rabbim tüm bekleyenlerin duasını kabul etsin hayırlısıyla Senin kaç gün var regl olmana?
30 gün döngüye göre 2 gün var diyebilirim ama bu ay 35 güne sarkacak o yüzden 5 gun var tam net bellide değil yani bugün kaset testte laboquik markada çok silik hayali bişey çıktı bundan önceki yaptığım 4 kasette hiç bişey yoktu bugün böyle çıkınca umitlendim

Umut vermek istemem ama silik çıktıysa gebeliğe çıkıyor hadi hayırlısı :)

merhaba bende 18 mayisti adet gunum 2. aya girdim 10 gun geciktiginde kan verdim beta 1.20 cikti ama hala hastalanmadim 2. aya da girince dayanamadim idrar testi yaptim bugun cift cizgi cikti hemen gittim kan verdim sonucu bekliyorum basina gelen varmi bole birsey beta 1.20 saglik ocagi hamile degilsin dedi bugun idrar testinden sonra gittigimde doktorum hamilesin buyuk ihtimalle dedi

Çift çizgi net mi çıktı tekrar yapsana bi erken gebelik testi evde bence hamilesin geç döllenme olabilir

Çift çizgi net mi çıktı tekrar yapsana bi erken gebelik testi evde bence hamilesin geç döllenme olabilir
baya net cikti sonuclari bekliyorum e nabiza bakiyorum surekli ilk kez bole birsey oldu iki oglum var onlarda basima gelmedi hic bole bisey merakla bekliyoruz

hamileymisim 790 cikti sonucum 1.20 cikmisti ilk doktor degilsin demisti erken kan vermisim heralde 1.20 cikan arkadaslar supheleniyorsa tekrar kan verin

İlişkiden kaç gün sonra kan verdiniz acaba

Hamileymişsin canım çok mutlu oldum sağlıkla al inşallah kucagına. Tam ağlarken çıktı yazın karşıma benim reglime daha 2 gün var ama bir kaç gündür göğüs ucu agrım bel ve kasık ağrım çok oluyordu tam reglime 5 gün varken dayanamadım evde test yaptım iki çizgi çıktı ama c çizgisi de t çizgizi de silik çıktı ilk defa öyle test gördüm . O gün başım da çok dönüyordu hemen acilden kan vermeye gittim reglime 5 gün varken 1.20 çıktı oysa belirtiler çok netti günlerdir o kadar üzgünüm ki. Benim reglim 38 günde bir oluyor düzenli oldugu için arası uzun olsa da sorun yok senin döngün böyle dedi doktor yumurtama tarihim de doğal olarak daha geç oluyor geç döllenme olur mu olmazmı kafam duygularım karma karısık oldu. Millete bakıyom reglden 7 gün önce kan da gebelik öğreniyorlar. bugün tam 2 gün var reglime yine dayanamadım tabi bir test daha yaptım eşim rasgele bir test almıştı artık testlerde sorun mu var bilmiyorum. C çizgisi netti bu sefer t çizgisi de kırmızı ama boya dağılmış gibi oldu umutlanmak istemiyorum ama hamile kalmayı da o kadar istiyorum ki senin yazıyı görünce dr sevindim birden 5 gün kala bana kesin hamile degilsin dediler bastane de senin gecikme yaşamana ragmen başta çok düşük çıkmış sonra yükselmiş. Umarım benimde öyle olur dua edin

Bana da öyle dedi kesin sonuçtur bu dedi. Hatta ben gittim yüzme kursuna yazıldım bak hiç ağlama üzülme hiç dert etme şimdi haftaya cuma bi daha evde test yap kendini hiç strese sokma hikayeni bilmiyorum ama neden ağlıyorsun. Diyelim ki hamile değilsin dünyanın sonu mu? Bu son şansın mı sanki? Rabbim kolaylık versin duanı hayırlısıyla kabul etsin ve sağlıkla kucağına aldırsın bebeğini. Hiç üzülme tamam mı ? Ben reglden önce öğrenemedim hatta kan tahlilinde 0.89 çıkmıştı ya o dönem sürekli yorgundum halsizdim uykum vardı. Eşime dedim ben de bi hastalık mı var acaba ? Hamile değilsem bu yorgunluk da nedir? Ve kasıklarım sanki regl olacak gibi ağrıyordu yüzme kursum vardı dua ediyordum bu hafta regl olmayayım ilk derse gideyim diye :) inşallah sana da bi süpriz gelir haber ver lütfen

sakın uzulme stres yapma canim benim iki oglum var ikisinde de ikinci cizgim okadar silik ciktiki benden baska kimse goremedi desem yeridirucuncu hamileligim kurtaj oldu sonucum 7binlerde birden cikti kasim ayinda kurtajj oldum bebek tutunamamis gecen ay adetim gecikince test yaptim kan verdim 1.20 cikti hamile degilsin dedi ama ben hissettim cunku gogusum sizliyordu akintim oluyordu bir hafta sonra hamilelik testi yaptim iki cizgi net cikti tekrar kan verdim ve hamileymisim 1.20 ciktiginda doktorum gerek bile duymadi hatta hamile degilsin enfeksiyon vardir ondan gecikmistir adetin dedi iyi ki dinlemedim antibiotik falan kullanmadim.Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah sağlıklaa

yorumlardan anlamadim tam hamilemisinn ogrendinmi

Hamileyim bugün 159 çıktı çok teşekkür ederim
harikaaa cok sevindim saglikla al kucagina insallahh senin kac gun gecikmisti adetin benim sonucum 790 cikti yarin muayne olmaya gidicem insallah saglikli haberler alirim kasimda kurtaj olmustum sonucum asiri yukesekti 7binlerde bos gebelikmis zaten birsey oldugunu anlamistim ozaman cok yulsekti sonuc ondan korku saliyor icimi insallah guzel haberler alirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…