beta hCg kanda erken tespit ediliomuş hanımlar bilgisi olan varmııııı ???

I

ikra_

Ziyaretçi
hanımlar merhaba .. ben foruma yeni üye oldum ve size bişii sormak istiorum kanda gebelik testiyle gebelik erkenden belli oluomuş.benimbu ayın 21.de regl olmam gerekio bunu yaptıran veya bilgisi olanlar warsa paylaşırsa çok seviniriiiimmm :)

canım kanda gebelik testi yani bthg döllenmenin üstünden 3 gün geçtiği zaman gösteriyo hemde kesin olarak çok nadir istisnalar hariç tabiki eğer sabredebilirsen sabret ve pazartesiye kadar regli olmazsan eğer git ve testi yaptır:KK66:iyi şanslar dilerim yardımım dokunmuştur

ayyy zor tutuorum kendimi dün forumlarda fortel die bi erken gebelik testi okudum ama bitürlü bulamadım eczanelerde normal test almaktan korktum kırmızı çizgi beni yıkmasın die :) çok tşk ederim yardımın için :)

ayyy zor tutuorum kendimi dün forumlarda fortel die bi erken gebelik testi okudum ama bitürlü bulamadım eczanelerde normal test almaktan korktum kırmızı çizgi beni yıkmasın die :) çok tşk ederim yardımın için :)

adetine 1 gün kaldı değil mi :uhm: eğer öyle ise normal test yapabilirsin sengözlerimebaksanab

kan testi adete 5-6 gün kala sonuç verebiliyor ama yumurtlamaya bağlı birşey bu :nazar:
eğer şüphe ediyorsan yarın sabah idrarınla yap hihoyyyt

ayy çok tşk ederim yrn ilk işim kan vermek olucak umarım hamileyimdir :)

ben bgn eczacı kadına sordum oda bana 3-4 gün gecikince en sağlıklı sonucu alırsın dedi çok tedirgin oldum .

ben bgn eczacı kadına sordum oda bana 3-4 gün gecikince en sağlıklı sonucu alırsın dedi çok tedirgin oldum .

canım topu topu 1 gün daha bekliceksin erken test yapmak daha fazla üzüyoinsanı şahsen çok yaşadım sabret azcık yada yarın nkan testi yaptır idrardada çıkar ama geç döllenme fln olduysa

evet acı haberi aldım bgn dayanamadım hastaneye gidip saat 7de kan verdim acil diyip ama negatif çıktı fakat bende hala bi adet belirtisi yok normalde 3 4 gün önceden dayanılmaz sancılarım başlar ama hiçbişii yok beklioum bakalım :KK43:

Bende bir kez dayanamayıp yaptırmıştım ve negatif sonuç almıştım, insan çok heveslenince daha çok üzülüyor iyi biliyorum. En güzeli üstünden 10 gün geçince idrar testi yapmak, zaten o zamana kadar gelmediyse vardır bişey. Bazıları reglin geçtiğini bile farketmiyor, bi test yapıyor pozitif, onlara çok imreniyorum açıkçası. Ne yapacaksın güzelim, her işte bi hayır vardır. Hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun..

çok istiorum ALLAH bilio ya Rabbim hayırlısını nasib etsin tabii :KK43:

kan testini ilişkiden on gün geçtigi zamn kesin sonuç diyor doktorlar ama doğrumu bilmiyorum..

selam kızlar ben catlatma ıgnesı yaptırmıstım 29 eylulde bugun adet gunun ve bır belırtı yok daha kanda baktırsam cıkarmı acaba.gercı cesaret edemıyorum ya negatıf cıkarda dıye..Allah kımseye aratmasın cocugu ceken bılır.hepımız ıcın hayırlısı..izmirdeb kucak dolusu sevgıler

arkadaslar sunus oylyım kesınlıkle kan testı yaptrn kesın onuc veryoadetım 3gun gecmıstı ve dun test yaptım ıdrarda cıkmadı aksamda kan testı yaptrdm 1haftalık hamıleyım suan kesınlıkle ıdrarla moralınızı bozmayın derm hem kesın sonuc hemde doktorunuzdan bılgıler alysunuz

bilen varsa bu testi sağlık ocakları yapıyormu ücreti hakkında bilgi verirmiisniz lütfen

tabkı saglık ocakları yapyo polıkıklnık yapyor ben hastanede yaptrdım sıgorta karsılamyo yanlız kan testını 20ytl odedım dunaksam 3sat bekledım 3sat sonra net sonucu alysunuz hadı hayrlısı arkadaslar adetım 3gun gectı ıdrarda cıkmadı benım kanda ogrendım tavsıyem kantestı

X