beta hcg kan testi

maşallah Allah tamamına erdirsin(erdirmiştir bekide).Allah isteyen herkese bu güzel duyguyu yaşatsın:Saruboceq:

amin inşallah.. ilk öğrendğimde heyecandan ellerim titriyordu gözyaşlarımı tutamadım çok güzel bir duygu bu 33 haftaya yeni girdik heyecanla kızımı bekliyorum..

Allah analı babalı ve sağlıklı büyütsün,tabii önce sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

darısı öncelikle tüm bebek isteyenlerin başına sonrada benim.....

kızlar aranıza yeni katıldım bende kan testi yaptırdım beta hcg 408 çıktı pozitif dediler ama daha küçük dediler degerin düşük dediler ne olması gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim

kızlar aranıza yeni katıldım bende kan testi yaptırdım beta hcg 408 çıktı pozitif dediler ama daha küçük dediler degerin düşük dediler ne olması gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim

mrh cnm senin değerin gayet iyi bence adet zamanın geçtimi benim 1 gün geçti 16,66 çıktı bakalım yarın nolcak CADIARZU

Umarım herkesin gönlüne göre verir. Benimde 15inde yaptırdığım testte 117 çıkmıştı ilk kez yarın dr.a gidicem bana şans dileyin ve dua edin lütfen bu benim 3.hamileliğim ilk 2sini kanda pıhtılaşma olduğundan kaybettim umarım bu sefer beni bırakmaz meleğim :) sizlerinde haberlerini bekliyorum buradan :)

Allah hepinizin gönlüne göre verir ,güzel haberlerinizi duyarız burada inşallah.

kızlarrrrrrrrrrrrr dün adet olmam lazımdı fakat olmadım bugün kan testi yaptırdım 16,66 çıktı sizce bu nedir yardımmmmmm edinnnnnnnn

hamilesin canım senağlama ... ah ah bende bi olabilsemde değerlerimi burdan herkese haykırsam benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…