Beta Hcg düşük artış

Busra369

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
271
69
Merhaba kızlar 22 Haziran idrar testinde silik çizgi gördüm o gün saat 18:45 gibi kan verdim Beta hcg değerim 50 çıktı.
23 Haziran'da adet olmam gerekiyordu şuan 5 gün gecikmem var.Bugün tekrardan kan verdim Beta hcg 170 çıktı.Doktor yavaş ilerlediğini düşükle sonuçlanabileceğini söyledi.2 kere üst üste kimyasal gebelik yaşadım o yüzden tedirginim ama bu şekilde beta hcg değeri yavaş ilerleyip sağlıklı gebelik süreci yaşayan ya da bilgisi olan var mı acaba?

5 gün sonra 170 olması pek iç açıcı değil maalesef o şekilde olup sağlıklı ilerleyene şahit olmadım hiç ne yazık ki

5 gün sonra 170 olması pek iç açıcı değil maalesef o şekilde olup sağlıklı ilerleyene şahit olmadım hiç ne yazık ki
Aslında 2 günde bir minimum %60 artışın üstüne çıkması normal demişler benim değerlerim %60ın üstüne çıkmış sanki

sağlıklı değil maalesef. 5 günde ancak 3 katı artmış. benim doktorum düsük değerlerde 2 katı artış bekliyoruz demisti. değer bin-ikibinlere çıkınca artış yavasşayabilir normal demişti. yani pek sağlıklı görünmüyor sizinki 😟

Tam 5 gün olmadı aslında cuma sabah 9:30da verdim.50 çıktığında pazar günü akşam 7ye doğru vermiştim
Yani 2 gun sonra verdiğin kan 170 geldiyse kötü değil normal bir artış olmuş ben 5 gun sonra verdin de 170 geldi zannettim yazdıgın o şekilde anlaşılıyor

Yani 2 gun sonra verdiğin kan 170 geldiyse kötü değil normal bir artış olmuş ben 5 gun sonra verdin de 170 geldi zannettim yazdıgın o şekilde anlaşılıyor
4 buçuk günde 50den 170e yükselmişti.Dün sabah 11 gibi tekrardan kan verdim sonucun 1051 çıktı,cuma sabahı 170 çıkmıştı baya yükselmiş

X