beta hcg bir göründü bir kayboldu lütfen cevap

snedcan

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
29
0
43
selam kızlar başıma ilginç bir olay geldi adetime 6 gün varken beta hcg 12.6 geldi çok sevindim doktor haftaya bidaha gel bakalım dedi adetimden bir gün önce beta değerim 1.00 oldu neden düştü bu değer anlamadım ayrıca adetim gecikti bilgisi olan vrmı neden böyle olmuş olabilirim. ayrıca 12.6 değeri gördükten sonra bi sorun olmasın diye progestan kullandım acab o yüzden adetim gecikmiş olabilirmi yorumlarınızı beklyorum çok üzgünüm...

Tatlım sanırım kimyasal gebelik yaşamışsın, geçmiş olsun, eğer adetin çok geciktiyse mutlaka doktoruna başvur, bi söktürücü falan verir belki, ya da bi sorun varsa öğrenmiş olursun :teselli:

Tatlım sanırım kimyasal gebelik yaşamışsın, geçmiş olsun, eğer adetin çok geciktiyse mutlaka doktoruna başvur, bi söktürücü falan verir belki, ya da bi sorun varsa öğrenmiş olursun :teselli:

canım eğer kimyasal gebelikse neden hala adet olamıyorumki onu anlamadım hemde hiçbir adet belirtim yok

ya arkadşlar hiç başına böyle bişey gelen yokmu cevaplarınız bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…