Beta hcg 20den 30a

OBM95

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
174
77
29
Kızlar düştüm yine buraya 🤣 reglme 1 gün kala 20 çıkan beta hcg 1 gün gecikmeli olan bugünde (yani 48 saat sonra baktırmış oldum doğal olarak) 30 çıktı. 2 katı çıkmadıı. Bu şekilde başına gelen var mı acabaa
Bir de 20yi özel bi hastanede, 30u devlet hastanesinde gördüm. Acaba parametreleri farklı olma ihtimali nedirrr

matematiğim çok kötü ama sanırım %50 armış.. en az %60 artış ister doktorlar. ama farklı hastanede verdiğiniz için çok da güvenilir değil bence.

Yani normalde 33 olması yeterli, sizin farklı hastaneler ve farklı lablar olmasının da etkisi vardır bence. Son verdiğiniz yerden devam etseniz daha iyi olur

Kızlar düştüm yine buraya 🤣 reglme 1 gün kala 20 çıkan beta hcg 1 gün gecikmeli olan bugünde (yani 48 saat sonra baktırmış oldum doğal olarak) 30 çıktı. 2 katı çıkmadıı. Bu şekilde başına gelen var mı acabaa
Bir de 20yi özel bi hastanede, 30u devlet hastanesinde gördüm. Acaba parametreleri farklı olma ihtimali nedirrr
%60 normal deniyor belki farklı laboratuvar olduğu içindir.

matematiğim çok kötü ama sanırım %50 armış.. en az %60 artış ister doktorlar. ama farklı hastanede verdiğiniz için çok da güvenilir değil bence.
Tam 48 saat sonra mi verdiniz
%60 normal deniyor belki farklı laboratuvar olduğu içindir.
Devlette verdiğimden 3 saat sonra gidip o özeldekine yine verdim. 34 çıktı. Dediğiniz gibi demekki yerle alakalı fark varmış 😅 sorun yok canlarım teşekkür ederim. Doktoruma söyledim test yapmayı acilen bırakmalısın dedi 😅 sanırım erken tarihlerde test vermişim. Pazartesi gideceğim o ne derse odur bundan sonra haha

X