Beta HCG 17

Kızlar belirti var mı peki
Olmaz mı eşim artık isyanlarda bu ne uyku hali diye 1 haftadır inanılmaz uykuluyum uyumamak için zor tutuyorum kendimi
sabahın köründe sanki litrelerce su içmişim gibi wc gitme isteğiyle uyanıyorum sabah 4-5 gibi
Göğüslerim acıyor ve etrafındaki halka büyümeye başladı hafiften ve iyi acıyor yani
Ve kasık ağrısı ben çok şiddetli değil hafif ama devamlı orda bi his var işte bazen bacaklarıma vurdu bazen hiç ağrımadı ve bugün itibari ile regl olmadım daha

Dün hcg artışı var mı diye baktırdım var artık ama hala çok düşük sanırım yani normal hesaplamaya göre şuan regl geciktiği halde 1-2 haftalık değerlerde sanırım 36 çıktı çünkü

Rabbim herşeyin hayırlısını versin herkes için

Bu ilaç mı tam olarak ne use yariyo?

Bakalım canım bıdaha sperm testi verecegız. Cunku Bız gecen sene verdıgımızde Cok ıyıdı spermlerı bu sene cok az cıktı anlamadık.

Ne kadar kullandınız onu

Kızlar internette araştırın isterseniz tam içeriğini çünkü çevremizde kullanan herkes hamile kaldı biz sadece 3-4 tane içtik ama o arada ben hamileymişim bizde gerek kalmadı içmeye de içen herkes hamile kaldı bilginize

Canım ben dun doktora gıttım bana argifertil verdı pembe kutu yumurta kalıtesı artıyomus esımede mavı kutusundan verdı ama o ıcmem dedı Onu ıcmeyen proxeed hıc ıcmez..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…