Beta HCG 17

Arzum ak

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2023
9
3
22
Merhaba arkadaşlar benim adet düzensizliğim vardı ve en son 12 nisan da adetim oldu 10 mayista olacaktı olmadı dün hastaneye gittim beta HCG 17 çıkmış sizce hamile miyim

Merhaba arkadaşlar benim adet düzensizliğim vardı ve en son 12 nisan da adetim oldu 10 mayista olacaktı olmadı dün hastaneye gittim beta HCG 17 çıkmış sizce hamile miyim
Evet hamilesiniz, ama adet tarihinize göre çok düşük. Ama düzensiz oluyorsanız belki de geç yumurtladınız... Emin olmak için 2 günde 1 aynı yerde aynı saatte artışı takip et canım. Sağlıkla gelsin kuzun

Bu değere göre hamilesiniz ama gebelik haftanıza göre değer çok düşük bi doktora görünün isterseniz

Dün akşam test yaptım negatif çıktı

Belki kimyasal oluyordur , çıkmadıysa yarın öbür gün kanaman başlar canım... Ama keşke kan testi yapsaydın...

Kızlar merhaba,
Adete 6 gün kala Beta Hcg 4.52
Adete 5 gün kala beta hcg 9.1
Adete 3 gün kala beta hcg 16.47

Sizce yükselir mi ?
Çok tedirginim 5 Haziran Regl günüm ve testleri aynı saatlerde yaptıramadım sizce yükselir mi lütfen cvp

Benim adetten 1 gun once beta 13 du. Ama gec dollenme oldugu icin o da.. burda neden doktorculuk oynuyosunuz kizi ds uzuyosunuz beta dusuk diye kanamasi olmadigi surece kimyasal da diyemezsiniz. Doktorlar bile kesin tani koymadan siz nasil deger dusuk diyebiliyorsunuz belki de gec dollenme allah allah ya

Ayy canım suan senınle aynı durumu yasıyorum. Regl 6 gun var Aşılamamın 11. Gunu kan verdım 4.67 cıktı. Senın yukselmıs ne guzel ınsaAllah benımde yukselır

Ayy canım suan senınle aynı durumu yasıyorum. Regl 6 gun var Aşılamamın 11. Gunu kan verdım 4.67 cıktı. Senın yukselmıs ne guzel ınsaAllah benımde yukselır
İnşallah yükselir canım ikimizinkide çok erken öğrenmişiz ya aceleci olmamızın ceremesini çekiyoruz
İnşallah yükselir ikimizinki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…