Beta HCG 1.7

Evet Hanımlar bir çoğunuzun da söylediği gibi maalesef sonuç negatif çok az üzüldüm fazla üzülmedim yalana gerek yok hayırlısı buymuş tabii ki de bugün kadın doğuma gittim orada muayene oldum çok fazla kistlerim vardı onlarla ilgilendiler gerekli ilaçlarımı aldım şu an daha gebe kalmam için çok erken olduğunu söylediler biraz daha zamanı olduğunu söylediler ve üzülmemem gerektiğini söylediler çok fazla üzülmedim ama evdeki gebelik testi zaten beni yanıltı onun pozitif çıkması beni birazcık şu an üzdü hani hamileyim diye düşünüyordum ama değilmişim sağlık olsun İnşallah buraya da bir gün hamileyim sizden yardım istiyorum şu konuda diye konu açarım sağlıcakla kalın 🥺🥰

Hakkınızda hayırlısı olsun.inşallah hamile olduğunuzda tüm bu olumsuz deneyimlerinizi unutursunuz.

Sağlık ocağındaki ebelerden biri moralini bozma ama belki gebelik oluştuğu için hani daha yeni yeni gelişiyor olabilir şu anda böyle bir sonuçla karşı karşıya olabilirsin dedi Bir de belirtileri olduğu için herhalde böyle bir şey söylediler emin değilim ki
ya sabır sağlık ocaklarında ki ebelerin coğuuu ne kadar bilgisiz diplomayı nasıl aldı bilmiyorum benimki de gebelik başında saçma bişey söylemişti az internetten baksa zaten bilecegi şey. tıpçı olmadıgım halde ben biliyorum ebenin haberi yok maşallah. Kimlere emanet sağlıgımız

Evet Hanımlar bir çoğunuzun da söylediği gibi maalesef sonuç negatif çok az üzüldüm fazla üzülmedim yalana gerek yok hayırlısı buymuş tabii ki de bugün kadın doğuma gittim orada muayene oldum çok fazla kistlerim vardı onlarla ilgilendiler gerekli ilaçlarımı aldım şu an daha gebe kalmam için çok erken olduğunu söylediler biraz daha zamanı olduğunu söylediler ve üzülmemem gerektiğini söylediler çok fazla üzülmedim ama evdeki gebelik testi zaten beni yanıltı onun pozitif çıkması beni birazcık şu an üzdü hani hamileyim diye düşünüyordum ama değilmişim sağlık olsun İnşallah buraya da bir gün hamileyim sizden yardım istiyorum şu konuda diye konu açarım sağlıcakla kalın 🥺🥰
Hayırlısı olsun hakkınızda en kısa sürede pozitifi görürsünüz inşallah

X