Beta HCG 1.7

ladyteyze

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
9
2
21
Kızlar selam aramıza yeni katıldım Bir haftadır gebelik testi yapıyorum gebelik testleri benim hepsi pozitif kan vermeye gittim beta HCG 1.07 bunun henüz daha kesenin oluşması veya çok küçük bir kese olduğu için böyle bir sonuç verdiğini söylediler adet dönemim gecikmesinden aksine çok erken bir şekilde oldu siyah ve kahverengi küçük lekelenmeler şekilde 3 gün sürdü. Şu anda da göğüs de hassasiyet alt karın bölgesinde karın ağrısı gibi gelen hafif bir ağrı kokusu olmayan bir akıntıyla karşı karşıyayım. Kadın doğuma gitmek istiyorum ama çok erken olursa vereceğim muayene ücretinden tut yapacakları işlemlere kadar çok fazla bir masraf çıkacak bu konuda bilgi sahibi olanlar bana yardımcı olabilirler mi ? Bu arada polikistik over hastasıyım bunu eklemeyi unuttuğum için kusura bakmayın

Beta 1.07 negatif demek. Kim size henüz kese çok küçük ondan öyle dediki. İsterseniz içinizin rahat etmesi için 2 gün sonra yine kan verebilirsiniz. Ama bu değer negatif

Hamile değilsiniz şu an, kim kesenin küçüklüğünden bahsetti
Sağlık ocağındaki ebelerden biri moralini bozma ama belki gebelik oluştuğu için hani daha yeni yeni gelişiyor olabilir şu anda böyle bir sonuçla karşı karşıya olabilirsin dedi Bir de belirtileri olduğu için herhalde böyle bir şey söylediler emin değilim ki

Kızlar selam aramıza yeni katıldım Bir haftadır gebelik testi yapıyorum gebelik testleri benim hepsi pozitif kan vermeye gittim beta HCG 1.07 bunun henüz daha kesenin oluşması veya çok küçük bir kese olduğu için böyle bir sonuç verdiğini söylediler adet dönemim gecikmesinden aksine çok erken bir şekilde oldu siyah ve kahverengi küçük lekelenmeler şekilde 3 gün sürdü. Şu anda da göğüs de hassasiyet alt karın bölgesinde karın ağrısı gibi gelen hafif bir ağrı kokusu olmayan bir akıntıyla karşı karşıyayım. Kadın doğuma gitmek istiyorum ama çok erken olursa vereceğim muayene ücretinden tut yapacakları işlemlere kadar çok fazla bir masraf çıkacak bu konuda bilgi sahibi olanlar bana yardımcı olabilirler mi ? Bu arada polikistik over hastasıyım bunu eklemeyi unuttuğum için kusura bakmayın
Gelisme varmi tekrar kan verdinizmi

Bekliyorum şuan kanımda
Anti rubella IgGPozitif 10.8
Anti CMV IgGPozitif21.55
Bunlar pozitif çıktı ayın 19 unda adet olmazsam eğer gidip kan vereceğim şuan da hala test yapıyorum evde pozitif inşallah gönlümce oluuur

Beta hcg 5 ve altı gebe değil demek .siz evdeki gebelik testlerine göre gebeyim diyerek kan vermişsiniz.önce tekrar kan verin. Sonra düşünün.cmv igg pozitif ve rubella pozitif demek vücudunuzda bu hastalıklara antikorunuz var demek normal bir insanın da yaptıracağı testler .kendinizi üzülerek söylüyorum kandırmayın.
İnşallah güzel haberler alırsınız ama şu durumda sadece yanılıyorsunuz.

Bekliyorum şuan kanımda
Anti rubella IgGPozitif 10.8
Anti CMV IgGPozitif21.55
Bunlar pozitif çıktı ayın 19 unda adet olmazsam eğer gidip kan vereceğim şuan da hala test yapıyorum
Bu değerler vücutta virüs olup olmadığını gösteren testler igg antikor testi zaten bağışıklığı ölçüyor hamilelikle alakası yok şuan ki değere göre hamilelik yok idrar testleri pozitif çıktıysa kimyasal da geçirmiş olabilirsiniz ya da yanıltıcı olmuş olabilir

X