Beta değerim düzensiz artıyor

selin gensin

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2024
5
2
25
Merhabalar 11 Eylül'de transfer oldum ilk beta değerim 7.7 'ydi sonrasında
23 Eylül 13.1
25 Eylül 25.5
29 Eylül 128.6
2 ekil 297.7 doktorum artışın yükseldiğini söyledi kese için muaneye çağırdı ama keseyi göremedik sonra tekrar beta bakıldı ama 3000 lerde olması gereken değerim 928 lerde çıktı vajinal ultrason yaptı keseye benzer bir şey görüyorum dedi iki gün sonra tekrar beta istedi fakat degerim 1350 civarında çıktı doktor en az 1800 ve üstü olması gerekti dedim düzensiz artıyor düşecek gibi dedi salı günü tekrar beta istedi ve muaneye çağırdı bundan sonra ne olur bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun ama başına böyle bir şey gelip gebeliği sağlıklı bir şekilde ilerleyen oldu mu biraz uzun yazdım kusura bakmayın

geçmiş olsun canım kimyasal gebelik gibi geldi bana ama umarım sağlıklı bir gebeliktir. eğer değilse de moralini bozma kimyasal gebeliğin peşinden sağlıklı gebelik geliyor

Merhabalar 11 Eylül'de transfer oldum ilk beta değerim 7.7 'ydi sonrasında
23 Eylül 13.1
25 Eylül 25.5
29 Eylül 128.6
2 ekil 297.7 doktorum artışın yükseldiğini söyledi kese için muaneye çağırdı ama keseyi göremedik sonra tekrar beta bakıldı ama 3000 lerde olması gereken değerim 928 lerde çıktı vajinal ultrason yaptı keseye benzer bir şey görüyorum dedi iki gün sonra tekrar beta istedi fakat degerim 1350 civarında çıktı doktor en az 1800 ve üstü olması gerekti dedim düzensiz artıyor düşecek gibi dedi salı günü tekrar beta istedi ve muaneye çağırdı bundan sonra ne olur bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun ama başına böyle bir şey gelip gebeliği sağlıklı bir şekilde ilerleyen oldu mu biraz uzun yazdım kusura bakmayın
Bence arttı mı artacak mı diyerek stres yapma canım akışına bırak benim betam 3890 değerindeyken embriyo oluşmamış 1 hafta sonra kontrole gel demişti o yüzden Allah verecekse nasip ettiyse kimse önüne geçemez hakkında hayırlısı olsun

Sakin kalın lütfen. Bebeği ve kesesini görürsünüz inşallah. Ben 8 haftalık hamileyken değerim 4000 çıkmıştı baya yüksek çıkması gerekirken. 1-2 hafta öncesinde de 4000 çıkmıştı, kanamam olmuştu ama gebelik devam etti. Doktor kese göründükten sonra beta artışı önemsiz demişti. Yüzde 66 artıyorsa bi sıkıntı yok diyorlar

Bence arttı mı artacak mı diyerek stres yapma canım akışına bırak benim betam 3890 değerindeyken embriyo oluşmamış 1 hafta sonra kontrole gel demişti o yüzden Allah verecekse nasip ettiyse kimse önüne geçemez hakkında hayırlısı olsun
Aynen öyle. Nasip kısmet her şey bakalım hayırlısı olsun çok teşekkür ederim yorumunuz için

Sakin kalın lütfen. Bebeği ve kesesini görürsünüz inşallah. Ben 8 haftalık hamileyken değerim 4000 çıkmıştı baya yüksek çıkması gerekirken. 1-2 hafta öncesinde de 4000 çıkmıştı, kanamam olmuştu ama gebelik devam etti. Doktor kese göründükten sonra beta artışı önemsiz demişti. Yüzde 66 artıyorsa bi sıkıntı yok diyo
İnşallah bende de gebelik devam eder hayırlısı olsun hakkımızda çok teşekkür ederim yorumunuz için. Vajinal ultrason yaptığında keseye benzer bir şey gördüm dedi doktor açıkçası umutluyum inşallah yolunda gider her şey hayırlısı olsun yorumunuz içinde çok teşekkür ederim.

İnşallah bende de gebelik devam eder hayırlısı olsun hakkımızda çok teşekkür ederim yorumunuz için. Vajinal ultrason yaptığında keseye benzer bir şey gördüm dedi doktor açıkçası umutluyum inşallah yolunda gider her şey hayırlısı olsun yorumunuz içinde çok teşekkür ederim.

X