Beta değeri hakkında

rabianizzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
1.271
369
25
Kızlar beklenen regl günüme 5 gün var ne zaman yumurtlama günüm bilmiyorum tam net olarak sadece en son iliskinin üzerinden 3 gün geçti adetten sonra olan hiçbir ilişkide korunma olmadı şüphelendim adete 6 gün varken prodoctor Marka erkek gebelik testi yaptım ikiside silik çıktı hemen ama çok hafif silik çıktı bugünde yaptım oda silik çıktı bugünde kan verdim değer 2,3 çıktı normalde değer hep 0 çıkıyordu böyle çıkması kafamı karıştırdı regle daha var acaba yakın zaman olan iliskidemi yumurtlama olduda ondan yeni yenimi yukseliyor diye düşündüm doktor gecikirsen gel tekrarlayalım dedi sorum şu betası bu civarlarda çıkıp sonradan yükselen oldumu aranizda reglden 5 6 gün önce bu civarlarda çıkıp regl günü ve gecikmesinde beta degeri yükselen oldumu

Betam 1,20 idi gebelik görülmedi adet günüme kadar testlerim bile silik çıkmadı adet günüm kanda beta 28 oldu idrar testi de silik çıktı

Bir hafta vardı ve ben o bir hafta boyunca onlarca idrar testi hergün özelde kan testi verdim adet olacağm gün hem kan 28 hemde test silik oldu
Bir hafta vardı ve ben o bir hafta boyunca onlarca idrar testi hergün özelde kan testi verdim adet olacağm gün hem kan 28 hemde test silik oldu
Merhaba merak ettim özelde verdiğiniz testlerde hep 1 mi çıktı 1 4 10 gibi yükseldi mi

Sonuç ne oldu

Merhaba merak ettim özelde verdiğiniz testlerde hep 1 mi çıktı 1 4 10 gibi yükseldi mi
Medical hastanelerinde 0 çıktı birinde bi defa 1.20 çıktı sonra devlette sıfır çıktı en son gece yine devlette 0 çıktı sabah özelde ilk kez yüksekti 28 çıktı hani 5-15 vs değer görmedim direkt 28 ile öğrendim

Mrb sizin 1.20 çıkan beta sonucunuzda herhangi bir belirti ve ya başka bişey varmiydi... Ben iki gündür rahatsizdim usuttum sanarak acile gittim idrar verdim bide antibiyotik verirler diye betaya bakın dedim çünkü kendimi baya antibiyotik kullanımına hazır etmiştim . Ama sonuçlarda enfeksiyon çıkmadı beta 1.6 çıktı. Şimdiye kadar üç kez kan vermisimdir üçünde de 0.100 çıkmıştır. İlk defa böyle rastladım bide adetime 15 gün falan var. Sizce olabilir mi gebelik.? İki gündür de kahverengi yapışkan akıntım oldu. Hadi ona normal deniliyor ovulasyonla alakalı diyede betaya sasirdim

Bi kerelik kahverengi akıntı üşüme sık idarara çıkma aşırı sık çok yoğun tek taraflı kasık ağrısı vardı 1.20 çıktığnda acilde antibiyotk verdiler almadım bekledm o şekilde oldu hatta kadın doğum ultrasınla baktı bu ay gebe olamazsn yumurtaların çatlamış yayılmış burdan görüyorm geç kalmışsn gibi bişeyler söyledi

İnanır misin bende öyle oldum işte o yüzden enfeksiyon var sanırım dedim . İdrara çıkma isteğim vardi batma gibi birseyde vardı rahminde sanki tüm gün dün ve bugün. Ondan gittim. Geçenlerde de tek seferlik bı soldan ağrı girdi kaşıktan karnima yayılan bı agriydi ama anlık bişeydi. Adetime çok var işte bu kadar erken olur mu acaba diyorum bilemiyorum da ilk kez 1.6 görünce umitlendim ister istemez

İnşallah vardır belli ki istiyorsunuz ya benim de sol kasık ağrım vardı ben zaten onlarca testi o ağrı için yaptm hani emin olaym öyle ilaç alaym diye bide bazı günler sanki heran adet olacakmışm ağrısı oldu hatta kaç defa lavaboya gittm adet oldm diye ben yeni evliyim ilk ve tek denememdi hemen tuttu inşallah sizinki de kolaylaşır

Ne güzel maşallah amin çok istiyorum beşinci ayımız bilmiyorum ne zaman tutar rabbim inşallah nasip eder vakitlice hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…