BETA 2450 FAKAT KESE YOK

Benimde daha çok çok yeni kızlar. O yüzden bende haftaya cumaya randevu aldım. İnşallah kese o zamana kadar görünür AdrianaJely AdrianaJely Pinkharleyquinn Pinkharleyquinn

Pinkharleyquinn Pinkharleyquinn sen ne zaman gittin doktora?
İnş görünür canım hayirli olsun 💕 ben geçtiğimiz hafta 29 Ekim de gitmiştim başta diş gebelik diolardi o gün farklı Bi doktor gördü keseyi 10 gün sonra gel kalp atışı için dedi ama biraz daha geç gitmeyi düşünüyorum dayanabilirsem bilmiyorum

Kızlar ölçüyü yanlış söylemişim ya 😂 bebiş yarım mm miş yarım cm değil bilginize sonra ultrasonda gördüğünüzde karşılaştırıp sıkıntı var gibi düşünebilirsiniz diye düzelteyim dedim😂 Pinkharleyquinn Pinkharleyquinn B burdabikiz
Canım benim karşılaştırma yapmam ben zaten sen de yapma her bebis kendine özeldir kilolalari boyları Rabbim sağlıklı hayırlı evlat eylesin hepsini gerisi önemli deil zaten ❤️

Kızlar malesef benim gebelik seruvenim son buluyor sanırım bugün sabah sağlık ocagindan aradılar gebeymissiniz kan tahlillerinize bakalim die o sırada beta da baktılar 11 gün önce 5500 olan değerim bu sabah 9100 dü :KK43: keseyi görmüştük 10 gün once fakat bugün yine ultrasona girdim kese var 8 mm fakat bebek yok kalp atış yok hicbise yok hiç ilerleme olmamış akşam guvenemedim sağlık ocağına acil de de kan verdim 7900 e düşmüş değerlerim giderek dusuyo ya düşük olacak ya da kürtaj olacagim gibi görünüyor Rabbım nasip etmedi elden bise gelmez

Kızlar malesef benim gebelik seruvenim son buluyor sanırım bugün sabah sağlık ocagindan aradılar gebeymissiniz kan tahlillerinize bakalim die o sırada beta da baktılar 11 gün önce 5500 olan değerim bu sabah 9100 dü :KK43: keseyi görmüştük 10 gün once fakat bugün yine ultrasona girdim kese var 8 mm fakat bebek yok kalp atış yok hicbise yok hiç ilerleme olmamış akşam guvenemedim sağlık ocağına acil de de kan verdim 7900 e düşmüş değerlerim giderek dusuyo ya düşük olacak ya da kürtaj olacagim gibi görünüyor Rabbım nasip etmedi elden bise gelmez
Kese var ise degerin düşmesi normal die bise olamaz heralde yükselmesi lazımdı deil mi degerlerimin:KK43:

Kacinci haftaladasın cmm bide hastane ve acildeki olan değerler degisebiliyo

Kacinci haftaladasın cmm bide hastane ve acildeki olan değerler degisebiliyo
Sata göre 6+5 ama doktor kese 4+5 dedi ve ben bu keseyi 10 gün öncede görmüştüm içinde yolk sac bebek hicbi oluşum yok boş gebelik galiba baştan beri yüzüm gülmedi vardır Rabbimin bir bildiği nebileyim canım ya hayırlısı olsun

Sata göre 6+5 ama doktor kese 4+5 dedi ve ben bu keseyi 10 gün öncede görmüştüm içinde yolk sac bebek hicbi oluşum yok boş gebelik galiba baştan beri yüzüm gülmedi vardır Rabbimin bir bildiği nebileyim canım ya hayırlısı olsun
9 haftaya kadar vakti var bekle bence bi tandiigm 9 haftada duymustu benimkide 4hafta 3 günlük daha keseyi gördüm iki hafta sonra canlanmasina ve büyümesine bakacaklar bnce daha erken

İnanın farklı yerlerde yapılınca farklı.cikiyor yarın imkanınız varsa tekrar verin ona göre drunuzla görüşün
İki gün daha bekleyip yine vercem kan bakalim sonuca göre doktorla goruscem canım
Ama ben de biseyler başından beri normal gitmedi öyle de devam edio Rabbım kimseyi zor durumda bırakmasın yine de bugünümüze sukur

X