BETA 2450 FAKAT KESE YOK

Ben henüz kese gördüm daha bebek var mı yok mu bilemem ama sanırım benim de geç döllenme çünkü adetim 6 gün geçti testte bişey çıkmadı 8. Gün yaptım baya belirgindi kan verdim 106 çıktı. 4-5 bin civarlarına geldiğinde kese gördüm. İnşallah devamı da güzel olur 🤲🏻 isteyen herkese dua ediyorum Rabbim gönlümüzdekini nasip eylesin 🤲🏻
Teşekkür ederim paylaştığınız için ❤️ Benim daha 6. gün geçmedi ama yine de 3-4 gün oldu. Sürekli lavaboya gidiyorum oldum mu olacak mıyım diye. Leke bile yok. Bilemiyorum ya. Başım ağrıyor artık, stresten heralde

Teşekkür ederim paylaştığınız için ❤️ Benim daha 6. gün geçmedi ama yine de 3-4 gün oldu. Sürekli lavaboya gidiyorum oldum mu olacak mıyım diye. Leke bile yok. Bilemiyorum ya. Başım ağrıyor artık, stresten heralde
Hayırlısı olsun hakkınızda zamanı geldiyse Rabbim vermiştir☺️🤲🏻 içinizi ferah tutun 🌸

Evlenmeden önce ve ilk 4 ay döngüm hep düzeliydi 24-27 di. martta kimyasal yaşadım döndüm bozuldu temuzda covid geçirdim ilk defa 38 lere kadar çıktı döngüm. ortalama 31 di. ovülasyon testi kullandım. sat 17 eylül dü. çok geç başladım ama deniycem dedim döngünün17 günü test uyguladım pik çıkmadı. 18. 19 günde yumurtlama görüldü. 20. çatlama. normal döngüsü olanlar 12 ile 14 günler de yumurtlama görür. döngü uzadıkça yumurtlama da geç gerçekleşir. geç yaşanan yumurtlama ile oluşan döllenme geç döllenme oluyor. bat 18 ekimdi. ben bat günü hamile olduğumu öğrendim. takip ettiğim için erken öğrendim. hcg 83 çıkmıştı.

Cok tesekkur ederim biraz olsa ferahladim cevremdekiler benimki 1500 iken göründü seninki nasıl görünmez felan deyince telaslandim baya
Şu tarz yorumlar insanı o kadar üzüyor yıpratıyor ki . Bence siz insanların ne söylediklerini çok dinlemeyin her gebelik aynı olmaz sonuçta. Siz moralinizi yüksek tutun ne olursa olsun . İnşallah hakkinizda hayırlısı olur

Gittim de kese var içi boş ve küçük kese dedi
Kesede büyüme gözlemledi mi önceki muayeneye göre bir de boyu kaç kesenin normalde kese 25mm e ye kadar büyüdüğünde görünmesi mümkünmüş tabi öncesinde de görünebilir ama 25mm de boşsa boş kese diyolar diye biliyorum. Önceki muayeneye göre kese büyümediyse bi problem olabilir.

Kesede büyüme gözlemledi mi önceki muayeneye göre bir de boyu kaç kesenin normalde kese 25mm e ye kadar büyüdüğünde görünmesi mümkünmüş tabi öncesinde de görünebilir ama 25mm de boşsa boş kese diyolar diye biliyorum. Önceki muayeneye göre kese büyümediyse bi problem olabilir.
7 mm dedi en son cumartesi şu an kaç bilmiyorum

Gittim de kese var içi boş ve küçük kese dedi
Ya bu doktorlar hep olumsuz konuşuyorlar bana da şekli bozuk kesenin dien oldu kese cevresi kanama var diyen oldu ama artık yoruldum ilaçlarımı alıyorum ve beklemedeyim sık sık gitmiycem doktora Rabbım nasip edecekse edecek zaten o yavruyu bize
Yani belki daha yeni oluşum da biraz daha bekleyelim yerine neden kese kucuk içi boş diosun alttan zor görülmüştü zaten seninde lütfen moralini bozma cumaya felan bekle başka bir doktora görün istersen Bi de

Ya bu doktorlar hep olumsuz konuşuyorlar bana da şekli bozuk kesenin dien oldu kese cevresi kanama var diyen oldu ama artık yoruldum ilaçlarımı alıyorum ve beklemedeyim sık sık gitmiycem doktora Rabbım nasip edecekse edecek zaten o yavruyu bize
Yani belki daha yeni oluşum da biraz daha bekleyelim yerine neden kese kucuk içi boş diosun alttan zor görülmüştü zaten seninde lütfen moralini bozma cumaya felan bekle başka bir doktora görün istersen Bi de
Ay çok sinirlendim gerçekten bişey diyemiyom şu an 2 gün önce kese gördün zaten bi sabır demi

7 mm dedi en son cumartesi şu an kaç bilmiyorum
Canım ya benimki de 6mm di cuma günü ve hiç umutsuz konuşmadı ben sorunca dedi ki normalde bu haftada bebek bile görünmeli ama beta hcg sonucunla uyumlu kese şuan normal herşey dedi. Haftaya cuma çağırdı tekrardan. Bence senin daha cumartesi kese görünmüş zaten ufak boyutu en az bi hafta on gün sonra çağırmalıydı bence🤷🏼‍♀️

Canım ya benimki de 6mm di cuma günü ve hiç umutsuz konuşmadı ben sorunca dedi ki normalde bu haftada bebek bile görünmeli ama beta hcg sonucunla uyumlu kese şuan normal herşey dedi. Haftaya cuma çağırdı tekrardan. Bence senin daha cumartesi kese görünmüş zaten ufak boyutu en az bi hafta on gün sonra çağırmalıydı bence🤷🏼‍♀️
Cumartesi akşam 2505 çıktı betam bu gün sabah 3833 nomalmi artışı

Arkadaşlar merhaba bat 18ydi bugün beta hcg 2450 fakat karından ultrasonda kese görülmedi cok korktum gerçekten değeri bukadar yüksek olupta kese goremeyen var mı? Dış gebelik ihtimali nedir? Aynı değerlerle görmeyip sonradan sağlıklı Bi şekilde kese gorenleriniz var mı?
Benim 3833dü karından görmüştük keseyi. 4+3 demişlerdi hatta. Ama bu sizin kesenin büyüklüğüne de bağlı, hatta ultrason kalitesine de bağlı. 10 gün sonra falan giderseniz net görülür

X