BETA 2450 FAKAT KESE YOK

Benim 3833dü karından görmüştük keseyi. 4+3 demişlerdi hatta. Ama bu sizin kesenin büyüklüğüne de bağlı, hatta ultrason kalitesine de bağlı. 10 gün sonra falan giderseniz net görülür
Keseyi gördüm canım saolasin ama düzensiz kese dediler kanama var dediler ilaç kullanıyorum beklemedeyim 10 gün sonra çağırdılar bakalim Rabbimden hayirlisi❤️

Eklentiler

• EB1FDA1F-8088-437B-8D60-77B8A748A6F8.jpeg
    EB1FDA1F-8088-437B-8D60-77B8A748A6F8.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 77
Sağol canım evet bugün gördük 6+1 bebiş ☺️ daha çok küçük olduğu için biraz kalp atışı güçsüz ama önümüzdeki haftalar 🤪 gümbür gümbür olcak inşallah 🤲🏻😍
Ay kiyamam canım benim yaa maşallah ben de beklemedeyim açıkçası gitmeye çekiniyorum bu seferde kalp atışı göremedik diecekler ona uzulcem biraz geciktirmeye çalışıyorum belki Bi sonraki haftaya giderim

Ay kiyamam canım benim yaa maşallah ben de beklemedeyim açıkçası gitmeye çekiniyorum bu seferde kalp atışı göremedik diecekler ona uzulcem biraz geciktirmeye çalışıyorum belki Bi sonraki haftaya giderim
Geçen cuma 6mm kese vardı bu cuma 5.2 mm bebiş var valla baya hızlı büyüyor aslında . Sen haftaya çarşamba falan git istersen tabi dayanabilirsen daha kesin olur gibi Allahın izniyle☺️ bence herşey güzel olucak senin için de içini ferah tut 🌸

Geçen cuma 6mm kese vardı bu cuma 5.2 mm bebiş var valla baya hızlı büyüyor aslında . Sen haftaya çarşamba falan git istersen tabi dayanabilirsen daha kesin olur gibi Allahın izniyle☺️ bence herşey güzel olucak senin için de içini ferah tut 🌸
Maşallah canım yaa kendim gibi seviniyorum seni duydukça ins guzel sonuçlar alırım ben de bakalim:anne:

X