Beta 2/0.3 ve tekrar 2🤦🏻‍♀️

deni12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2024
41
14
23
Herkese merhabalar reglim 20 gün gecikti regl olmam gerekn günde bir kerelik bir lekelenme olmuştu sadece. Birer hafta aralıkla üç kere kan testi verdim ilki 2, ikincisi 0,3, üçüncü tekrar 2 çıktı. Bugün doktor ultrasonla bakti 9mm kalınlık var rahminde adet olacak gibisin eli kulağında ama belli de olmaz dedi. Regl öncesinde olan belirtilerimin hiçbiri yok hala. Geçen hafta kasık ve bel ağrım oldu ama regl ağrısı gibi değil başka türlü bir ağrıydı sanki. Şuan hala sol kasığımda batma tarzı ağrı oluyor. Eşimin teyzesi ve çevremde bir kaç kişi bu şekilde olup ilaca başlayıp daha sonra hamile olduklarını öğrenmişler. Yarın doktora tekrar gideceğim sonuç için böyle bir durum bende de olur diye bir yandan da korkuyorum. Bir de 0.3e düşüp tekrar 2ye çıkması da değişik geldi biraz aynı durumu yaşayan ya da bilgisi olan var mı?

Merhaba, benimde 12 gün gecikti ciddi anlamda uyku, halsizlik uyuşukluk bir de beyaz akışkan akıntım var sizde de öyle mi? İnşallah hamilesnzdr

Merhaba, benimde 12 gün gecikti ciddi anlamda uyku, halsizlik uyuşukluk bir de beyaz akışkan akıntım var sizde de öyle mi? İnşallah hamilesnzdr
Öyle bende de. Bazen oluyor bir bardak su içmeye halim olmuyor. Son zamanlarda eşim evde olduğu zaman resmen yataktan kazıyarak çıkarıyor beni. Eşim işte olduğunda da öğlen 2-3e kadar uyuyup hala uykumu alamayip sersem gezdiğim oluyor.

X