Beslenme reddi çaresizlik.

Bir tek benim bebegim boyle saniyordum ya iyiki burayi okumusum yoksa kafayi yicektim cidden bende ayniyim cok yoruldum bezdim bebegimin kaburgalari elime geliyor o derece oldu. Sizinki ek gida yiyormu ya da ne ile brsleniyor bife kac kilo axaba suanda

Merhaba 9 aydir bu sureci sadece kendim yasiyorum saniyordum yemin ederim o kadar zorki ne yazdiysaniz aynisi benim bebegimde var bu konuya yazan tum annelerle ayni konudan dertliymisiz ama ben bi tek benim bebegim boyle sandim. Siz hangi gastro uzmanina goturdunuz acaba benim doktorumda gastroya yonlendirdi. Birde mide koruyucuyu ac karninami veriyorsunuz bizede alerji damla yazdi doktor acaba ayni ilaclarimi kullaniyoruz ?

Merhaba kızım.su an 10 bucuk aylik. Kilosu 8900 zayıf minyon ama cok hareketli. Mama içmiyor hala doktor zorlama dedi . 3 öğün yemek yiyor 3 te ara öğün yapıyor. Cok yemiyor az yiyor oda milyon tane oyun yaparak.
Mama içmiyor ama biberonla su meyve suyu vs herseyi içiyor. Mama sevmiyor benimki.

Alerji damlası dediğiniz zaditen mi? Oysa eğer o bile fayda etmedi bizde

Merhaba, bebeğiniz nasıl oldu? Bize de iştah açması için alerji damlası önerdi gastroenteroloji uzmanı ama kararsız kaldım. Bir de infatrini mama kullanıyoruz ama kızım cok içmiyor onu da.

Pediatristiniz sizi bu konuda alerji, gastro vs herhangi bir bolume yonlendirmedi mi?

Bebeginizin meme reddi gostermesi, ustune beslenme reddine gecmesi... midesiyle alakali bir konu olabilir.

Coklu besin alerjisi olabilir, sutunuze alerjisi olabilir, laktoz intoleransi olabilir... bircok sey olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…