Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Kizlar merhaba. Ben 2 sene önce bu zamanlar namaza başladim ve hic aksatmadan devam ettim. Fakat oglum dogduktan sonra aksatmaya basladim. Icim icimi yiyor. Bazen yorgunluktan öluyorum hemen yatiyorum yatsiyi kilmadan. Sabah namazlarina hele artik hic kalkamiyorum. Icim hic rahat degil. Lütfen dua edin tekrar duzene girmek istiyorum. Hic bir namazin tekrari yok malesef. Giden zaman geri gelmiyor. :KK43:

Kizlar merhaba. Ben 2 sene önce bu zamanlar namaza başladim ve hic aksatmadan devam ettim. Fakat oglum dogduktan sonra aksatmaya basladim. Icim icimi yiyor. Bazen yorgunluktan öluyorum hemen yatiyorum yatsiyi kilmadan. Sabah namazlarina hele artik hic kalkamiyorum. Icim hic rahat degil. Lütfen dua edin tekrar duzene girmek istiyorum. Hic bir namazin tekrari yok malesef. Giden zaman geri gelmiyor. :KK43:
üzülmekten vazgeç canım en kısa zamanda Bismillah diyip başla ilk başta biraz aksamalar olur ama sonradan düzene girer

Namaz tüm hayatı arkana atıp sadece Allah'a yönelmek, hayattan teneffüs vakti gibi birşey. Ve namaz ile geçen fani vaktimiz baki oluyor. Iki nmaz arası yapılan tüm diğer amellerimiz ibadet hükmüne geçiyor.
Mükafatı çok büyük.. Belki mükafatlarını düşünmek bizlere şevk verebilir :KK66:

Namaz tüm hayatı arkana atıp sadece Allah'a yönelmek, hayattan teneffüs vakti gibi birşey. Ve namaz ile geçen fani vaktimiz baki oluyor. Iki nmaz arası yapılan tüm diğer amellerimiz ibadet hükmüne geçiyor.
Mükafatı çok büyük.. Belki mükafatlarını düşünmek bizlere şevk verebilir :KK66:
Evet. Hayat mesgalesine o kadar dalmisiz ki ebedi hayati ve rahatligi dusunmuyoruz. Allahim güç versin, hep dua ediyorum Allahim beni yolundan ayirma diye.

İnşallah tekrar düzenli kılarsın.

hayırlı haftalarınız olsun

dün yatsı namazı ve bugunde sabah namazını kılamadım

çok huzursuzum evet namazın bahanesi yok biraz rahatsızdm ve kılamadım bgun akşam hepsi kazalarını yapacağım inş.

hayırlı haftalarınız olsun

dün yatsı namazı ve bugunde sabah namazını kılamadım

çok huzursuzum evet namazın bahanesi yok biraz rahatsızdm ve kılamadım bgun akşam hepsi kazalarını yapacağım inş.
kesinlikle ben de kılamadım tam 19 gündür adet olamıyorum akıntım oluyor gibi içim rahat edemedim off hayırlısıyla adet olaydım zaten hamiş de değilim :KK43:

yok sorunum yok eşimin de yok tek rahim röntgeni çekinmedim onu da en geç aralık ocak gibi çektireceğim

canım rabbim vardır bir bildiği

bana doktorlar senin çocuğun olmaz demişti

doğuştan yumurtalığın biri ana rahmin arkasında ve hiç işlev görmüyor aynı zaman da pko vardı ama allah bağışlarsa 13 yaşında bir oğlum var

canım rabbim vardır bir bildiği

bana doktorlar senin çocuğun olmaz demişti

doğuştan yumurtalığın biri ana rahmin arkasında ve hiç işlev görmüyor aynı zaman da pko vardı ama allah bağışlarsa 13 yaşında bir oğlum var
ALLAH bağışlasın ona da sizi bağışlasın canım ikinci de olur inş düşünüyor musun dua et bana canım dualara çok ihtiyacım var hem bebek konusunda hem de memuriyet ders çalışamıyorum kafamı toparlamalıyım

ALLAH bağışlasın ona da sizi bağışlasın canım ikinci de olur inş düşünüyor musun dua et bana canım dualara çok ihtiyacım var hem bebek konusunda hem de memuriyet ders çalışamıyorum kafamı toparlamalıyım

ederim canım

2ci düşünmüyorum çünkü biz ayrıldık eşim olacak adamdan oğlumla yaşıyorum ona güvenmediğim için 2.ci yapmadım zaten

X