Beş Vakit Namaz Kılanlar...

yasemin ben 5 vakit kılamıyorum biliyomusunn :oops::oops::oops:

işyerinde kılıyorum evde aksatıyorum özellikle sabah namazına kalkamıyorum

çok istiyorumm bende gelebilirmiyim aranıza

bu arada herkese selamm

CNM BEN DE yeniyim burda namazlarımızı bu şekilde takip etmeye çalışıyoruz tabi gelebilrsin yanlışlarımızı doğrularımız

düzeltiriz böyle

sabahları ve öğlenleri bende farzınıda kılıyorum hiç kılmamamktan iyidir diye düşünüyorum

ikindi+akşam+yatsıyı tam kılıyorum

CNM BEN DE yeniyim burda namazlarımızı bu şekilde takip etmeye çalışıyoruz tabi gelebilrsin yanlışlarımızı doğrularımız

düzeltiriz böyle

sabahları ve öğlenleri bende farzınıda kılıyorum hiç kılmamamktan iyidir diye düşünüyorum

tamam yasemin bende elimden geldiğince 5 vakite başlıyorummm

ya herşeye fırsat buluyoruz mazeret uydurmak vicdanımı artık rahatlatmıyor malesef :KK43:

biliyosun h.sonu eşimin dedesi vefat etti ve ben yüzünü gördüm tabuta konulmadan

düşündümmm ne getirdi ne götürdü bu dünyada ....herşey boşşşş

yasemin ben 5 vakit kılamıyorum biliyomusunn :oops::oops::oops:

işyerinde kılıyorum evde aksatıyorum özellikle sabah namazına kalkamıyorum

çok istiyorumm bende gelebilirmiyim aranıza

bu arada herkese selamm
tabii canım burada konuşalım ben de sabah namazına kalkamıyorum ama diğerlerni aksatmamaya çalışıyorum üzülme canım

düzeltiriz böyle

evet birbirimizin eksikleri var bilgi eksiklerimiz var paylaşımlarımız olursa daha güzel olur Ramazan da yaklaşıyor bol bol dualar edeceğiz hayırlısıyla inşallah amin

tabii canım burada konuşalım ben de sabah namazına kalkamıyorum ama diğerlerni aksatmamaya çalışıyorum üzülme canım

teşekkür ederim desteğin içinn güzel bi topic olmuş açanın hayır dualarını eksik etmeyelim Allha razı olsun

tamam yasemin bende elimden geldiğince 5 vakite başlıyorummm

ya herşeye fırsat buluyoruz mazeret uydurmak vicdanımı artık rahatlatmıyor malesef :KK43:

biliyosun h.sonu eşimin dedesi vefat etti ve ben yüzünü gördüm tabuta konulmadan

düşündümmm ne getirdi ne götürdü bu dünyada ....herşey boşşşş

aynen cnm herşey boş

o kadar huzurlu oluyorum namaz kılınca

aaa biz bahaneleri çok güzel üretriz ama çözümeye uğraşamayızzzz

teşekkür ederim desteğin içinn güzel bi topic olmuş açanın hayır dualarını eksik etmeyelim Allha razı olsun
BEN AÇTIM KONUYU BANA DUA EDİN ARKADAŞLAR ÇOK İHTİYACIM VAR HAYIRLISIYLA MEMUR OLMAK İÇİN VE HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR İÇİN

hoş geldin canımcım aramıza bende pek aksatmamaya .alışırım ama bugün öğle namazı kazaya kaldı çünkü departmandaki kızlar yok bugün tek kızım kılamadım o yüzden

Gün içinde dışarıda olunca öğle ikindi kazaya kalıyor malesef ama yatsıda kazalarını kılıyorum allah kabul etsin hepimizinkini .
Hiç kılmamaktan iyidir kazaları kılmak maksat namazdan kopmamak çünkü kılmadıkça mazeretlerimiz çoğalıyor malesef

Gün içinde dışarıda olunca öğle ikindi kazaya kalıyor malesef ama yatsıda kazalarını kılıyorum allah kabul etsin hepimizinkini .
Hiç kılmamaktan iyidir kazaları kılmak maksat namazdan kopmamak çünkü kılmadıkça mazeretlerimiz çoğalıyor malesef
Kesinlikle canım için rahat olsun ALLAH KABUL ETSİN

Konu namaz ya, namazda daim olmak için duanızı istiyorum.
inşallah canım hayırlısıyla namazların daim olur sen de bana dua et canım yarın doktora gideceğim yumurtalarım büyümüş mü diye hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün tam imanlı kuırsaklı evlatlar herkesin yanında bana da nasip etsin mevlam amin

inşallah canım hayırlısıyla namazların daim olur sen de bana dua et canım yarın doktora gideceğim yumurtalarım büyümüş mü diye hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün tam imanlı kuırsaklı evlatlar herkesin yanında bana da nasip etsin mevlam amin
Canım inşallah Allah sana da hayırlı bir evlat nasip eder. Ne zamandır istiyorsun?

X