Beş Vakit Namaz Kılanlar...

çocuk sahibi olmayı o kadar çok istiyorum ki. Heran her dk dilimde. Allah affetsin olamayınca hadfim olmayarak sorguluyorum. Neden dualarım kabul olmuyor diye
yok yok öyle düşünme hayırlısını isteyelim ve ALLAH'A bırakalım o her şeyin en iyisini bilir bir bakmışsın hamile kalmışsın aslında çok istedikçe olmuyor kafamızda o kadar dolanmasa daha kolay olacaktır hayrı isterken sürekli sürekli aynı şeye takılmak belki şerri getirecek ben de sakince dua ediyorum Meryem suresini okuyorum 41 gün okunacak dendi 3 günüm kaldı ondan sonra bebeiş için dualarıma ara vereceğim Kuran okuyacağım ama her şeyin en iyisini ve hayırlısını sen bilirsin YARAB diye kısa ve öz dualar edeceğim

sakin kafaya sağolsun eş dost izin vermiolar ki. Hergoren çocuk yok mu çocuk yok mu diye çııllldırtıyor bebi. Vallahi sonunda patlayacam birine haa

sakin kafaya sağolsun eş dost izin vermiolar ki. Hergoren çocuk yok mu çocuk yok mu diye çııllldırtıyor bebi. Vallahi sonunda patlayacam birine haa
Evet eşimin akrabaları da kendi aralarında öyleler kaynanama diyormışlar oğlnda mı sorun gelinde mi neden çocuk olmuyor 1.5 yıllık evliyiz daha ha bu millet çok fena

Evet eşimin akrabaları da kendi aralarında öyleler kaynanama diyormışlar oğlnda mı sorun gelinde mi neden çocuk olmuyor 1.5 yıllık evliyiz daha ha bu millet çok fena
ayy sende bndensin. Tam 1,5 yıl oldu benmde. Benim çevrem artık o kadar kırıcı olmaya başladıki haddi hesabı yok yani

başka yakın akrabalar var mı aynı şehirde ben eltimle aynı şehirdeyim ben hamile kalmadıkça seviniyor
evet bşka akrabaları var. Zaten onlsra sinir oluyorum. İnsanlar başkalarının acılarından basl zevk alıo anlam veremiorum. Bn duşuk yaptım, bi kaç kişinin ortaya çıkıp oynamafığı kaldı vallahii

Yazık ya tuhaf bu millet kimse kimsenin iyi olmasını istemiyor zaten Meryem suresi okudun mu benim de 2-3 günüm kaldı bitirmeme

Bugün babamın öldüğü gün 10. yıl bitti arkadaşlar bir fatiha okursanız sevinirim desem mi demesem mi bilemedim ama en azından bugün sizler de fatiha okursanız çok büyük bir rahatlık olacaktır şimdiden ALLAH RAZI OLSUN

bugün ikindi ve akşamı kıldım bakalım hayırlısıyla devamı gelir inşaallah

Maşallah size Rabbim namazlarinizi kabul etsin Inşallah hanımlar
ilk yazınızı okuyunca 40 gün devam edin 40 gün sonra o sizi biraksada siz onu birakamicaksiniz diye yazicaktim Allah razı olsun benden önce yazanlar olmuş
çok sevindim sizin adiniza Rabbim ayirmasin insallah

RABBI YESSIR VELE TUASSIR RABBI TEMMIM BIL HAYRR

inşaallah canım

ALIN SECDEYE GELECEK
GÜNAHLAR DÖKÜLECEK
YAŞLAR AKACAK
TÖVBE EDİLECEK
ALLAH (C.C) ÖYLE AFFEDECEK..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…