Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Canim cok güzel bir konu acmissin.Evet sana katılıyorum insan namaz kılmayınca huzur bulamıyor ama ne zaman ki namaz kılıp ellerini acsan icin huzur doluyor.Dayanma gücü buluyorsun kötülüklerden uzaklasiyorsun.Vakit ögleye geliyor simdi de Allah a olan kulluk borcumuzu yerine getirmenin en güzel fırsatı olacak

Bende namaza tekrar başladım. Allah kabul etsin , inşallah aklıma gelince kılıyorum artık. Bu bile bana huzur veriyor. Birde tam kılabilsem bende mutlusu olmayacak.

namaz-ayet.png

Hayirli cumalar su mübarek gun yüzü suyu hurmetine Rabbim dualarımızı kabul etsin yüzümüzü güldürsün insallah

Yatsiyi da ben hatirlatayim mi..
Kalpler bir an olsun bos birakilacagini mi sandiniz diye uyariliyoruz kalp neye meylederse gıdasıni ondan aliyor.. Rahmani ruzgarlar estirelim ozaman gonullerimize..

HAYDİİİ BAKALIM İKİNDİ NAMAZINA İNŞAALLAH...

2:45 - Bir de sabırla, namazla yardım isteyin. Şüphesiz bu, (Allah'a) saygılı olanlardan başkasına ağır gelir.

Ara sıra namaza başlayıp devamını getiremeyenlerdenim, hemen hemen her gün namaza başlasam diye düşünüyorum bazen bir vakit namazını kılıyorum bir hevesle, daha da bırakmam diyorum ama ardı bir türlü gelmiyor...

Sadece namazla ilgili değil, herşeyle ilgili bir üşengeçlik var üzerimde, hani üzerine ölü toprağı örtmüş gibi derler ya aynen öyle:KK43:(

Namaz kılmakla ilgili en çok abdest almaya üşeniyorum Allahım affetsin de, sizler düzenli olarak nasıl kılıyorsunuz, ne yapmam lazım, bir tavsiyeniz var mı ?

X