Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Kapanma konusunda ben de nişanlıyken kapanmıştım biranda karar verdim 28 yaşındaydım 3 seneden fazla oldu kapanalı..
Namaz dinin direği canım kılmaya başlamana çok sevindim ALLAH insanın içine o huzuru bir anda koyar bir bakmışsın ki kapanmak nasip olmuş..
Özel arkadaş konusunda da sana abla nasihatı sakın sakın sevgilinle çok yakınlaşma zaten seni seven adamın aklı oralarda olmaz sen hal hareket huy davranış olrak birbirinize bakın tabii tanıyın insanın evlenmek istediği kişiye kötülük etmek istemez sonuçta her şey nasip kısmet sen o adamın yüzüğünü takana kadar yakınlaşma olmasın özel şeyleri belki konuşabilirsiniz ama nişan bile olsa bpzulmayacak diye bir şey yok sen kendine özen gösteriyorsan kendin kıymetliysen kocan olmayacak adama koklatma kendini sen bir gülsün soldurmasınlar ..ALLAH iyi insanlarla karşılaştırsın ALLAH'ını bile kuldan utanan insan çıkar karşına inşallah canım ...
Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim ablacım insallah benim de tek hayalim bu. Aile kuracağım temiz hayırlı bi insanla karşılaşmak :)

Bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim ablacım insallah benim de tek hayalim bu. Aile kuracağım temiz hayırlı bi insanla karşılaşmak :)
AMİN herkesin evladını hayırlı imanlı kursaklı insanlarla karşılaştırsın MEVLAMIZ..
ama şimdiki zamanda sen kendini kendin koruyacaksın kendi değerini bil kimse eşin olmadan senden eşinmiş gibi davranma değil de özel şeyleri isteyemez buna ortam da hazırlayamaz aman aman çok düşün öyle hareket et gülüm namazlarımızı da kılıp zikirlerimizi de çekip güzel yürekli de olabilsek ölümden korku olur mu hiç o zaman ahiretten korku olur mu

Ablam buradayım bir bakayım dedim çok üzgünüm yine bebis yok artık aşılama yaptiracagiz karar verdik cumaya evimize döneceğiz inş hayirlisiyla

X